NORTHERN LIGHT X SKUNK seminka 1

Northern Light x Skunk

Northern Light x Skunk je indika-dominantní konopný hybrid s vysokým terapeutickým potenciálem, který vznikl křížením konopných legend Northern Light a Skunk. Tyto dvě genetiky jsou již tak notoricky známé, že snad ani nepotřebují další komentář, ale přesto si o nich něco povíme.

Northern Light je konopná legenda, která získala v konopných soutěžích již tolik pohárů a ocenění, že se dokonce navrhovalo její dočasné vyřazení ze soutěží, aby dostaly šanci vyhrát i jiné konopné odrůdy. Mýtický Skunk #1 je pak první skutečný konopný hybrid, který v sobě obsahuje afghánské, mexické a kolumbijské geny a celkově zvyšuje jak výnos, tak i léčebnou hodnotu odrůdy Northern Light x Skunk.

Northern Light x Skunk se díky kvalitní genetice velice snadno pěstuje a má vysokou odolnost proti plísním i škůdcům. Kvete přibližně 55 až 60 dní a produkuje přímo parádní výnosy (až 900 gramů na jednu rostlinu při pěstování venku). Tuto odrůdu tedy můžeme vřele doporučit i úplným začátečníkům.

Northern Light x Skunk má jemnou, příjemně sladkou chuť a může obsahovat až 19 % THC. Vyvolává silný a dlouhotrvající efekt s extrémně relaxačním účinkem, který se výborně hodí nejen pro rekreační pokouřeníčko, ale je vysoce ceněn i pro své léčebné vlastnosti.

Je to vynikající konopí, ze kterého se také často vyrábí nejrůznější koncentráty a extrakty. Za extrakty bylo oceněno třetím místem na poháru kultivátorů v Michiganu, USA, 2017.

World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusyFeminizované 585 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůFeminizované 1199 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůFeminizované 1741 
spinner

Popis

World of seeds semínkaNorthern Light x Skunk

Genetika: Northern Light X Skunk (indika-dominantní)

Doba květu: 55 až 60 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výnos v interiéru: 400 až 550 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 900 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 19 %

Efekt: silný, relaxační

Ocenění: 3. místo v konopné soutěži Cultivators‘ Cup, Michigan, 2017

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Léčivé konopí

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

Ocenění

Akce RQS konopi