Semena výnosné konopné klasiky - Northern Lights XXL Auto

Northern Lights XXL Auto

Northern Lights XXL Auto od SeedBanky 00 Seeds vychází z legendární konopné odrůdy Northern Lights, kterou si oblíbilo tisíce pěstitelů z celého světa, protože se velice snadno pěstuje, má solidní výnos a silný efekt.

Northern Lights XXL Auto je samonakvétací konopný hybrid, který se vyznačuje nezvykle vysokým výnosem (na samonakvétačku) a snadným pěstováním. Tato konopná holka může dosáhnout výšky až 160 cm, pokud ji budete pěstovat venku, nebo 110 cm při pěstování v interiéru. Od vysazení semen ji potrvá přibližně 90 dnů, než plně dozraje, a vyprodukuje až 650 gramů výjimečně kvalitní marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Stejně jako původní Northern Lights, i Northern Lights XXL Autoextrémně pryskyřičnaté palice. Vlastně pravděpodobně patří mezi nejvíce pryskyřičnaté automaty, které jsou v současné době k dispozici na konopném trhu.

Northern Lights XXL Auto má stejně jako jeho starší sestra příjemně sladkou a lehce kořeněnou příchuť, která vám zůstane v ústech ještě dlouho poté, co ji ochutnáte. Obsahuje až 18 % THC a vyvolává silně intenzivní efekt s převážně relaxačním a opojným účinkem, který parádně uvolní celé vaše tělo i mysl. Je to ideální model pro odpočinek po náročném dni.

Vyzkoušejte tento výnosný a obzvláště snadno pěstitelný automat, který si oblíbil jak zkušení, tak i začínající pěstitelé z celého světa…

oo-seeds growshop growmart semínka marihuany

nabídka 00 SeedsSamokvetoucí5 kusů 599 
spinner
nabídka 00 SeedsSamokvetoucí3 kusy 453 
spinner

Popis

Northern Lights XXL Auto

Doba růstu: 85 až 90 dní od vyklíčení semen

Výška: 90 až 110 cm v interiéru / 130 až 160 cm venku

Výnos v interiéru: 550 až 650 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 18 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí