babayaga-nuka-seeds

Nuka Babayaga | 1+1 balení zdarma

Při koupi jednoho 5ks balení obdržíte dostanete 5ks balení zdarma. Při koupi 10ks a 15ks balení jsou bonusová semínka součástí balení.

BABAYAGA – Semena konopí Babayaga jsou samokvetoucí odrůda orientovaná v první řadě na výnos a v druhé na potenci.

nabídka 15 kusů 2373 
spinner
nabídka 10 kusů 1715 
spinner
nabídka 5 kusů 966 
spinner

Popis

BABAYAGA – Semena konopí Babayaga jsou samokvetoucí odrůda orientovaná v první řadě na výnos a v druhé na potenci. Tento hybrid s menší převahou indiky je díky delší květové fázi schopný vyprodukovat až 150 gramů na rostlině venku, nebo 0.9g na watt indoor. Pěstování ze semínek Babayaga je velmi snadné, jak indoor, tak venku, nebo ve sklenících. Konopné rostliny Babayaga bývají vitální a skvěle se větví. Květová fáze trvá 10 týdnů, je tedy ve většině případů připravena ke sklizni v polovině čtvrtého měsíce od vyklíčení. Babayaga ignoruje ojedinělé stresové excesy při pěstování a spolehlivě čaruje mohutné palice, proto se nemusíte bát zariskovat a pustit se do alchymie konopných pěstebních technik. Aroma této automatické čarodějky je citrusové, avšak chuť připomíná opojný lektvar s tóny ovoce. Efekt konopí Babayaga je z počátku uzemňující, ovšem po chvíli se přelije do relaxační fáze, která pozvolna ustupuje, a nakonec zanechá vaše tělo kouzelně odpočinuté. Proto je tato konopná odrůda vhodná při vyrovnávání se s fyzickou zátěží, nebo po úrazové, či sportovní rekonvalescenci.

 

THC : 19%

CBD : 0.9%

Křížení : Diesel x Ruderalis

Genetika : 50% Indica / 30% Sativa / 20% Ruderalis (60% purple)

Výška : 100-150 cm

Výnos : 150g/rostlinu, nebo 0.9-1.1g/w indoor 

Doba květu : 9-10 týdnů

Odolnost : Nadprůměrná

Efekt : Uzemňující, tělesné uvolnění

Léčebné využití : Proti bolesti a stresu

Chuť : Diesel s tóny ovoce

Aroma : Citrusové

 

V každém z našich balíčků najdete skvělé dárky pro každého konopného nadšence. V třídílném balení máme samolepku, odznak a semínka v kovové bombičce. V pětidílném balení máme místo odznaku pět dřevěných visaček. Desetidílné balení je dodáváno v pěkné sběratelské krabičce, ve které máte kromě štítků, bombičky a velké samolepky také sběratelskou minci One Nuka. Patnáctidílné balení pak obsahuje také krásný, zlatý mlýnek s logem společnosti

THC

CBD

Genetika

Výška

Výnos

Seed banka

Léčivé konopí

Nároky

Doba květu