Polaris-nuka-seeds

Nuka Polaris | 1+1 balení zdarma

Při koupi jednoho 5ks balení obdržíte dostanete 5ks balení zdarma. Při koupi 10ks a 15ks balení jsou bonusová semínka součástí balení.

POLARIS – Tato semena konopí jsou naší první fotoperiodickou odrůdou indica s vysokým obsahem THC. Tato kráska vás uchvátí svými fialovými tóny a úžasně sladkou vůní a chutí. Polaris má skvělé výnosy venku i v interiéru.

nabídka 15 kusů 2373 
spinner
nabídka 10 kusů 1715 
spinner
nabídka 5 kusů 966 
spinner

Popis

POLARIS – Tato semena konopí jsou naší první fotoperiodickou odrůdou indica s vysokým obsahem THC. Tato kráska vás uchvátí svými fialovými tóny a úžasně sladkou vůní a chutí. Polaris má skvělé výnosy venku i v interiéru. Rostliny Polaris mohou dorůst výšky až 190 cm a vyprodukovat až 600 gramů na rostlinu venku nebo ve skleníku, případně 1 gram na watt při sklizni v interiéru, ačkoli nejsou náročné na živiny. Odrůdu konopí Polaris lze sklízet venku na začátku října a v interiéru po dvou měsících kvetení, avšak pro zvýšení fialového zbarvení dopřejte odrůdě Polaris tři až sedm dní kvetení navíc. Tato indická odrůda je odolná vůči stresu a velmi snadno se stříhá, takže semena konopí Polaris jsou ideálními kandidáty na matečné rostliny. Účinek této hvězdicovité indiky je silně relaxační, ale bez přílišného uzemnění. Polaris vyvolává velkou chuť k jídlu, takže je užitečná při poruchách příjmu potravy. Nádherné, sladké, ovocné aroma připomínající lesní plody vás připraví na skvělý chuťový zážitek, který je doprovázen hašišovými tóny. Polaris vám ukáže správnou cestu ke konopné indice s hvězdnou chutí a krásou.

 

THC : 22%

CBD : 0.4%

Křížení : Purple Kush x Afghani

Genetika : 70% Indica / 30% Sativa (70% fialová)

Výška : 140-190 cm

Výnos : 600g/rostlinu, nebo 1g/w indoor 

Indoor doba květu : 8 týdnů

Outdoor doba květu : Začátkem října

Odolnost : Vysoká

Efekt : Relaxační

Léčebné využití : Zvýšení chuti k jídlu, uvolnění svalů a proti bolesti

Chuť : Sladká, ovocná

Aroma : Ovocné

 

V každém z našich balíčků najdete skvělé dárky pro každého konopného nadšence. V třídílném balení máme samolepku, odznak a semínka v kovové bombičce. V pětidílném balení máme místo odznaku pět dřevěných visaček. Desetidílné balení je dodáváno v pěkné sběratelské krabičce, ve které máte kromě štítků, bombičky a velké samolepky také sběratelskou minci One Nuka. Patnáctidílné balení pak obsahuje také krásný, zlatý mlýnek s logem společnosti.

THC

CBD

Genetika

Výška

Výnos

Seed banka

Léčivé konopí

Nároky