Nová semena super-marihuany OGesus Auto

OGesus Auto

OGesus Auto je nový konopný super-automat od Seedbanky Expert Seeds, který promění vaši zahrádku, nebo pěstební místnost v pravou zahradu ráje.

Toto výjimečné samonakvétací konopí vzniklo křížením legendárního OG Kushe s vynikajícím White Dwarf Auto. Pokud patříte mezi zkušené pěstitele konopí, možná si řeknete, že jakýkoli zásah do drahocenného OG Kushe je svatokrádež. Můžeme vás však ubezpečit, že White Dwarf Auto (Bílý trpaslík) je v tomto svazku opravdu hodnotný partner. Výsledek tohoto spojení totiž obsahuje až 19 % THC a můžete si ho dosyta užít již za 9 až 10 týdnů od vyklíčení semen.

OGesus Auto je silný sativa-dominantní hybrid, který dorůstá středně vysoké výšky a dobře se větví. Jeho kvetení je přímo zuřivě rychlé a výtěžky jsou opravdu fenomenální. Za optimálních podmínek získáte v interiéru až 700 gramů vysoce kvalitní marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a venku se vám urodí až 400 gramů na jednu rostlinu, o čemž se jiným automatům může jenom zdát…

OGesus Auto má intenzivní vůni OG Kushe a kořenitou příchuť citronu smíšeného s pepřem. Jeho efekt je fakt silný, dlouhotrvající a skvěle vyvážený. Palice má tvrdé jako kámen, ale smrdí jako peklo, takže se ujistěte, že máte v interiéru dobré filtrování vzduchu…

Pokud jste se ještě nerozhodli, jaký nový automat si letos vyzkoušíte, pak vám rozhodně doporučujeme otestovat OGesus Auto.

 

 

nabídka Expert SeedsSamokvetoucí3 kusy 686 
spinner
nabídka Expert SeedsSamokvetoucí5 kusů 1029 
spinner
nabídka Expert SeedsSamokvetoucí10 kusů 1877 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

OGesus Auto

Genetika: OG Kush X White Dwarf Auto (sativa-dominantní)

Doba růstu: 60 – 70 dní od vyklíčení semen

Výnos uvnitř: 400 až 700 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 200 až 400 gramů na rostlinu

Obsah THC: 19 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí