Semínka konopí ze staré školy Oldtimer's Haze

Oldtimer’s Haze

Stará dobrá Haze je odrůda konopí „ze staré školy“, která byla hodně oblíbená zejména v Kalifornii během 60. a 70. let minulého století.

Vznikla křížením těch nejlepších tropických sativ, které byly dovezeny během tohoto období.

Tato mýtická sativa se stala základem pro vývoj nejlepších hybridů v posledních desetiletích, i když se sama v 80. letech minulého století téměř ztratila z konopné scény.

Oldtimer’s Haze od SeedBanky Ace Seeds je původní odrůda Haze, jejíž genetika byla zachována neporušená až do dnešního dne díky jednomu nejmenovanému britskému pěstiteli.

Tato čistá Haze si stále zachovává svou genetickou rozmanitost, kterou mnohé současné linie Haze již dávno ztratily.

Pěstováním Oldtimer’s Haze můžete znovu objevit slavné fenotypy, jako byla například mýtická a již téměř zaniklá Purple Haze nebo některé běžnější fenotypy Green Haze.

Oldtimer’s Hazenevyčíslitelnou hodnotu pro každého pamětníka či konopného sběratele, který hledá čistou populaci Haze, jenž si stále zachovává svou kvalitu a originální genetickou rozmanitost této mýtické sativy.

Regulérní semínka tohoto old-schoolového konopí kvetou 14 až 20 týdnů, a proto se dají v našem klimatu pěstovat pouze v interiéru.

Mají vysokou odolnost proti plísním a produkují lehce podprůměrné výnosy.

nabídka AceRegulérní5 kusů 949 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1759 
spinner

Popis

Genetika: různé tropické sativy z 60. a 70. let.

THC: 8 – 12 %
CBD: 0,05 %
CBG: 0,16 – 0,23 %

 

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí