Mega silná semínka marihuany Opium

Opium

Opium je nový konopný šampión od SeedBanky Divine Seeds. Tato extrémně silná sativa-dominantní marihuana obsahuje až 29 % THC a produkuje velmi pryskyřičnaté palice, na které je radost se podívat.

Toto špičkové konopí vzniklo křížením afghánské indiky s mohutnou brazilskou sativou, po které Opium podědilo svou příjemně ovocnou příchuť. Pěstitelé z Divine Seeds se při vývoji této genetiky soustředili hlavně na to, aby měla co možná nejvyšší obsah THC. Díky tomu je Opium dostatečně silné i pro dlouholeté kuřáky, kterým „obyčejné“ konopí už prostě nestačí.

Opium dorůstá výšky 150 až 200 cm a může být pěstováno takřka ve všech pěstebních médiích. Díky afghánským genům dokáže vydržet i velmi teplé počasí, pokud bude mít dostatek vody. Dobře reaguje na všechny tréninkové techniky (ScroG, SoG, LST, FIM, Supercropping) a v době květu vydává příjemně omamnou vůni s pikantně ovocnými tóny.

Silně psychedelický efekt, kterým vás Opium zasáhne, je skoro hypnotizující. Připravte se na to, že vás bude postupně vodit z jednoho psychedelického stavu do druhého. Proto se také nejčastěji konzumuje v noční době.

Opium je také dostatečně silné na to, aby utišilo takřka jakékoli bolesti. Navíc účinně pomáhá v boji proti nespavosti, nevolnosti, poruchám chuti k jídlu, svalovým křečím, bolestem hlavy, podráždění a epilepsii.

nabídka Divine SeedsFeminizované3 kusy 488 
nabídka Divine SeedsFeminizované6 Kusů 966 
nabídka Divine SeedsFeminizované9 kusů 1399 
nabídka Divine SeedsSamokvetoucí3 kusy 479 
nabídka Divine SeedsSamokvetoucí6 Kusů 959 
nabídka Divine SeedsSamokvetoucí9 kusů 1389 

Popis

Opium

Původ: Divine seeds semena konopíAfghánistán

Genetika: hybrid

Doba květu: 63 dní

Obsah THC: 29 %

Výnos: až 400 gramů na metr čtvereční

Výška: 150 až 205 cm

 

Opium Auto

Původ: Afghánistán / Kanada

Genetika: hybrid

Doba růstu: 11 až 12 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 29 %

Výnos: až 1000 gramů na metr čtvereční

Výška: 150 cm

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí