Orange Sherbet auto

Orange Sherbet auto

Orange Sherbet Auto je nová samonakvétačka od SeedBanky FastBuds, která nabízí vysoké výnosy a zároveň má téměř bezkonkurenční sílu.

Tato Sativa-dominantní rostlina s pikantní pomerančovou příchutí obsahuje až 24% THC a vyvolává rychle působící účinek, jenž přetrvává několik hodin. Sativa v její genetice je přitom patrná takřka ve všech jejích vlastnostech (vysoký vzrůst, parádní výnos a zábavný efekt). Tato jedinečná odrůda se prostě vymyká stereotypům samonakvétacích odrůd – je to skutečný maverick.

Orange Sherbet Auto se bude cítit jako doma v interiéru i venku. Její odolná genetika dobře zvládá mírné výkyvy teplot, ale přesto má radši teplejší podnebí Kalifornie či Středomoří. Sativa-dominantní genetika jí umožňuje dosáhnout impozantní výšky 150 cm, pěstitelé ji však často prořezávají a udržují na výšce kolem 110 cm. Orange Sherbet Auto vám však vždy poskytne uspokojivý výnos, bez ohledu na to, jaké tréninkové techniky na ni použijete. V interiéru vám průměrně vyprodukuje 500 až 650 gramů konopí na metr čtvereční pěstebního prostoru, a venku se můžete těšit na 100 až 300 gramů z jediné rostliny.

Tato konopná holka bude připravena ke sklizni za 9 až 10 týdnů od vyklíčení semen a vytváří krásně velké, husté, sloupovité palice. Její květy produkují doslova oceány psychoaktivní pryskyřice, takže se skvěle hodí i k výrobě konopných extraktů. Orange Sherbet Auto navíc vyvolává velice příjemný, motivující efekt který vás skvěle probere, zejména pokud se bude podávat společně s čerstvou kávou a chutnou snídaní.

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 379 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 1035 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1590 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 2890 
spinner

Popis

Genetika: Orange Sherbet auto

Doba růstu: 9 až 10 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 100 až 300 gramů na rostlinu

Obsah THC: 24%

Obsah CBD: 0-1%

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí