Original Afghan Kush auto

Original Afghan Kush auto

Original Afghan Kush auto je rychle rostoucí automat kompaktního vzrůstu (60 až 90 cm), který vám dokáže za pouhých 9 týdnů vyprodukovat až 500 gramů velmi silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (v interiéru). Je to vynikající volba pro všechny pěstitele co hledají rychle rostoucí a odolnou Indiku s narkotickým a dlouhotrvajícím efektem. Z léčebného hlediska se také často využívá jako takřka dokonalý prostředek proti bolesti.

Tato skvělá samonakvétačka produkuje husté, velké a velmi pryskyřičnaté palice s přímo šíleným množstvím trichomů, které budou od počátku kvetoucí fáze nádherně vonět svou typickou zemitou vůní. Díky elitnímu genetickému složení je tato odrůda vhodná i do drsných klimatickým podmínek, a to díky vysoké odolnosti vůči běžným škůdcům i plísním. Proto se také nejčastěji pěstuje venku a hodí se i pro začínající pěstitele. Pokud patříte mezi zkušenější pěstitele, doporučujeme vám použít pěstební metodu LST, aby světlo proniklo hlouběji, což povede k vyšším výnosům.

Original Afghan Kush auto obsahuje přibližně 22% THC a je považována za velice silnou Indiku. Její takřka ohromující účinek vás dokáže opravdu tvrdě zasáhnout a pokud ji vykouříte příliš mnoho, doslova vás odrovná a také způsobí šílený munchies (chuť k jídlu). Tato odrůda je tedy ideální pro kuřáky, co hledají silný tělesný účinek pro uvolnění po dlouhém pracovním dni a zmírnění bolesti svalů. Dále se často doporučuje pacientům se zdravotními problémy, kteří trpí nespavostí, ztrátou chuti k jídlu nebo fyzickou bolestí.

Je to konopí s nezapomenutelnou oldschoolovou chutí. Očekávejte klasickou zemitou příchuť říznutou borovicí, pepřovou příchutí a mírně sladkým pozadím. Vůně je pak směsicí kořeněných terpenů, jenž připomínají čistý hašiš a skrývají citrusový podtón.

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 259 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 552 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 872 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 1592 
spinner

Popis

Genetika: Original Afghan Kush auto

Doba růstu: 56 až 63 dní od vyklíčení semen

Výnos: 400 až 500 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 22%

Obsah CBD: 1%

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

 

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí