Original Blueberry auto

Original Blueberry auto

Original Blueberry auto se díky kvalitní Indika genetice vyvíjí poměrně bujně a ve správných podmínkách vytváří nádherné palice, jenž se pyšní jedinečnými fialovými, černými a modrými odstíny. Tato konopná holka dále vyniká nadstandartními výnosy, krátkou dobou růstu, lahodnou vůní a silným účinkem.

Je to velice silný model, který obsahuje až 22 % THC a zasáhne vás takřka ihned po prvním pořádném šluku. Celé vaše tělo se naprosto uvolní, takže si budete připadat jako v lázních a zároveň si budete užívat příjemný povznášející efekt. Je to prostě super pohodové konopí, které ve vás nevzbudí ani náznak úzkosti a výborně se hodí například pro společenskou konverzaci. Original Blueberry auto má dále neuvěřitelně příjemnou a sladkou chuť, která vaše ústa naplní extrémně sladkou chutí divokých borůvek. Budete si připadat, jako by jste se právě zakousli do borůvkového muffinu. Jakmile si zapálíte, ucítíte lákavou vůní květinových, zemitých a ovocných terpenů, která ovládne celou místnost, a po prvním šluku budete okamžitě vědět, proč je tento strain tak velmi oblíbený…

Original Blueberry auto dorůstá do výšky kolem 110 cm, přičemž poskytuje výnos až 500 gramů konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (v interiéru). Je to poměrně nenáročná odrůda, která ke zdárnému vývoji potřebuje pouze dostatek světla a živin. Za 9 týdnů od vyklíčení semen vám vyprodukuje nádherné palice zcela pokryté silnou vrstvou pryskyřice a naplní celou vaši pěstební místnost nasládlou vůní čerstvě natrhaných borůvek.

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 259 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 552 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 872 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 1592 
spinner

Popis

Genetika: Original Blueberry auto

Doba růstu: 9 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 50 až 150 gramů na rostlinu

Obsah THC: 22%

Obsah CBD: < 1%

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

,

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí