Original Cinderella auto

Original Cinderella auto

Díky povzbuzujícímu automatu Original Cinderella auto od SeedBanky FastBuds zůstanete vzhůru i po půlnoci, budete se usmívat a protančíte celou noc.

Tato Sativa-dominantní samonakvétačka dorůstá výšky 120 cm a umí vyprodukovat přímo magické výnosy (v interiéru až 550 gramů na metr čtvereční). Toto pohádkové konopí, nabízí skvělý efekt, božskou chuť a výtečnou vůni. Je to pravé dědictví staré školy, které vytvořil jeden z nejtalentovanějších šlechtitelů SeedBanky FastBuds.

Rodokmen odrůdy Original Cinderella auto sahá několik generací zpět a zahrnuje takové legendy jako Cinderella 99, FB Fem Auto #12, Original Haze, Northern Lights #5 a Shiva Skunk. Výsledkem je elitní Automat který bude připraven ke sklizni za pouhých 8 až 9 týdnů od vyklíčení semen, nezávisle na tom, či semínka zasadíte veku, nebo uvnitř.

Od této konopné holky můžete dále očekávat doslova okouzlující efekt, který vás nabije energií a udrží vás soustředěné a povznesené po celé hodiny. Parádní účinek tohoto strainu skvěle doplňuje lahodná příchuť tropického ovoce, ananasu a broskví.

Pokud si chcete zlepšit náladu vzrušujícím modelem, který vám doma vyprodukuje ty nejsilnější, nejkrásnější a nejjiskřivější palice, určitě si u nás tuhle magickou holku objednejte.

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 259 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 552 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 872 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 1592 
spinner

Popis

Genetika: Original Cinderella auto

Doba růstu: 8 až 9 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: až 550 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 23%

Obsah CBD: 1%

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí