Semena oživlé konopné legendy Original G13 Auto

Original G13 Auto

Odrůda konopí G13 je skutečná legenda. Kolují o ni „pověsti“, že původně vznikla počátkem 70. let v rámci tajného projektu americké vlády. Přestože je v USA marihuana zakázaná již od roku 1937,  jeden z tehdejších prezidentů údajně neměl sebemenší námitky proti porušení tohoto nařízení. Data jsou nejasná, takže je nemožné říci, zda to byl John F. Kennedy, Lyndon B. Johnson, Richard Nixon nebo Gerald Ford. Všechno však ukazuje na to, že experimenty byly provedené na Universitě v Mississippi a podílely se na nich takřka všechny hlavní zpravodajské agentury USA (CIA, FBI a další). Tyto experimenty usilovaly o vytvoření účinného séra pravdy.

Jisté však je, že Original G13 Auto od SeedBanky Growers Choice je vynikající konopí, které se nejčastěji pěstuje jako komerční pokojová rostlina v USA. Tento sativa-dominantní hybrid totiž rychle kvete a má velmi vysokou produkci pryskyřice, vynikající účinnost a extrémní růstovou sílu.

Original G13 Auto také produkuje velice chutný kouř se sladce ovocnou, kořenitou a trochu nakyslou příchutí. Obsahuje vysokou hladinu THC a její efekt je fakt hodně silný, euforický a příjemně povznášející.

nabídka Growers ChoiceSamokvetoucí5 kusů 589 

Popis

Genetika: G13 x Hawaiian Haze (70% sativa, 30% indica)

Doba růstu: 11 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 16 – 21 %

Obsah CBD: nízký

 

Growers Choice semínka konopí - semena marihuany

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí