Semínka nejsilnější odrůdy konopí na světě - Original Glue

Original Glue

Někdy nastanou dny, kdy prostě nechcete nic víc, než si jen lehnout, relaxovat a zapomenout na všechny problémy světa.

S konopným hybridem jménem Original Glue (dříve známým jako Gorilla Glue #4) od známé SeedBanky Nirvana toho dosáhnete snadno.

Original Glue totiž průměrně obsahuje 18 – 25% THC a jsou známy případy, kdy se pěstitelům povedlo vyprodukovat fenotyp, který obsahoval neuvěřitelných 32% THC!!!

Tento model má opravdu velmi silný efekt, který vás zaručeně udrží na gauči. Perfektně zažene veškerý stres a přenese vás do jiného světa, kde se budete zabývat pouze povznášejícími a euforickými myšlenkami.

Original Glue se díky extrémně vysokému obsahu THC a skvělému efektu stal takřka ihned po svém uvedení na trh všeobecně zbožňovaným. Také se o něm stále častěji prohlašuje, že brzy pronikne do žebříčku top 10 genetik všech dob.

Jeho obří síla však není všechno. Má také skvělou a komplexní chuť, ve které se mísí náznaky nafty, borovice, čokolády a kávy.

Tento přímo „knokautovací“ model získal jíž několik skvělých ocenění v konopných soutěžích, což jenom potvrzuje jeho kvalitu. V roce 2014  získal 1. cenu na Cannabis Cupu v Michiganu i Los Angeles a také vyhrál High Times Jamaican Cup.

Original Glue si získal velmi dobrou pověst mezi lidmi, kteří trpí obsedantně kompulzivní poruchou (OCD). Má silné cerebrální účinky a je často používán pro lékařské účely pacienty, kteří trpí duševními chorobami, úzkostmi a depresemi.

Tato bombastická semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř a kvetou 7 až 9 týdnů.

Perfektně se hodí pro pěstění systémem SOG a dokáží vyprodukovat 500 až 600 gramů extrémně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

semena marihuany nirvana

nabídka NirvanaFeminizované5 kusů 925 
spinner
nabídka NirvanaSamokvetoucí5 kusů 925 
spinner
nabídka NirvanaRegulérní10 kusů 624 
spinner

Popis

Genetika: Chem’s Sister x Sour Dubb x Chocolate Diesel

Ocenění: V roce 2014 – 1. cena v Cannabis Cup Michigan a Los Angeles, vítěz High Times Jamajský pohár.

 

 

nirvana seminka konopi

Seed banka

Typ semínek

, ,

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí

Ocenění

Akce RQS konopi