Semínka nejsilnější odrůdy konopí na světě - Original Glue
seminka-Nejsilnejsi-odrudy-konopi-na-svete-original-glue-7seminka-Nejsilnejsi-odrudy-konopi-na-svete-original-glue-6seminka-Nejsilnejsi-odrudy-konopi-na-svete-original-glue-5seminka-Nejsilnejsi-odrudy-konopi-na-svete-original-glue-4seminka-Nejsilnejsi-odrudy-konopi-na-svete-original-glue-3seminka-Nejsilnejsi-odrudy-konopi-na-svete-original-glue-2

Original Glue

Někdy nastanou dny, kdy prostě nechcete nic víc, než si jen lehnout, relaxovat a zapomenout na všechny problémy světa.

S konopným hybridem jménem Original Glue (dříve známým jako Gorilla Glue #4) od známé SeedBanky Nirvana toho dosáhnete snadno.

Original Glue totiž průměrně obsahuje 18 – 25% THC a jsou známy případy, kdy se pěstitelům povedlo vyprodukovat fenotyp, který obsahoval neuvěřitelných 32% THC!!!

Tento model má opravdu velmi silný efekt, který vás zaručeně udrží na gauči. Perfektně zažene veškerý stres a přenese vás do jiného světa, kde se budete zabývat pouze povznášejícími a euforickými myšlenkami.

Original Glue se díky extrémně vysokému obsahu THC a skvělému efektu stal takřka ihned po svém uvedení na trh všeobecně zbožňovaným. Také se o něm stále častěji prohlašuje, že brzy pronikne do žebříčku top 10 genetik všech dob.

Jeho obří síla však není všechno. Má také skvělou a komplexní chuť, ve které se mísí náznaky nafty, borovice, čokolády a kávy.

Tento přímo „knokautovací“ model získal jíž několik skvělých ocenění v konopných soutěžích, což jenom potvrzuje jeho kvalitu. V roce 2014  získal 1. cenu na Cannabis Cupu v Michiganu i Los Angeles a také vyhrál High Times Jamaican Cup.

Original Glue si získal velmi dobrou pověst mezi lidmi, kteří trpí obsedantně kompulzivní poruchou (OCD). Má silné cerebrální účinky a je často používán pro lékařské účely pacienty, kteří trpí duševními chorobami, úzkostmi a depresemi.

Tato bombastická semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř a kvetou 7 až 9 týdnů.

Perfektně se hodí pro pěstění systémem SOG a dokáží vyprodukovat 500 až 600 gramů extrémně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

semena marihuany nirvana

nabídka NirvanaFeminizované5 kusů 749 
spinner

Popis

Genetika: Chem’s Sister x Sour Dubb x Chocolate Diesel

Ocenění: V roce 2014 – 1. cena v Cannabis Cup Michigan a Los Angeles, vítěz High Times Jamajský pohár.

 

 

nirvana seminka konopi

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí

Ocenění