Original Trainwreck auto

Original Trainwreck auto

Tato je legendární odrůda konopí, se proslavila nejen svým super silným účinkem, ale i způsobem, jakým získala své jméno. Dva bratři pěstovali svou travičku blízko železnice, ale ještě než stačila řádně dozrát, stala se bohužel v těsné blízkosti jejich políčka vážná vlaková nehoda. Aby se vyhnuli odhalení, museli bratři předčasně a ve spěchu sklidit celou svou úrodu a tento svůj experimentální model posléze pojmenovali TrainWreck (Vlakové neštěstí).

Original Trainwreck auto je lehce Sativa-dominantní samonakvétací hybrid, který se velice snadno pěstuje, takže je vhodný pro zkušené i začínající pěstitele. Dorůstá výšky kolem 120 cm a bude připravena ke sklizni za pouhých 8 až 9 týdnů od vyklíčení semen, aniž by vyžadovala velkou údržbu. Můžete od ní očekávat vysoké výnosy (až 550 gramů na metr čtvereční) a také velmi tvrdé, husté a extrémně pryskyřičnaté palice, které upoutají pozornost každého i svou silnou nasládlou vůní s příměsí borovice. Palice odrůdy Original Trainwreck auto mají spoustu jasně žlutooranžových chloupků, které se ovíjejí kolem středně velkých kalichů a krásně doplňují světle zelené květy. Rostlina je těmito palicemi tak hustě ověšená, že vám při pohledu z dálky připadne, jako by měla na každé větvi jen jeden obří nugget.

Trainwreck obsahuje až 22% THC a má příjemné povzbuzující, euforický a povznášející efekt s dlouhotrvajícím účinkem, jenž vyvolává velmi klidný a soustředěný stav mysli se zpočátku uvolněným okrajem. Tento motivační účinek se postupem času změní v silný high, který hluboce uvolní vaše svaly a parádně uleví od bolesti, aniž by vás nutil do spánku. Ideální volba pro kuřáky, kteří chtějí zůstat během dopoledne čilí a potřebují se uvolnit, když pracovní den končí.

Jakmile jednou Trainwreck ochutnáte, určitě se okamžitě stane vaším favoritem. Zpočátku se Trainwreck nemusí zdát příliš silný, ale jak plyne čas, účinek se bude postupně zvyšovat, až vás nakonec udeří sílou rozjetého vlaku…

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 259 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 552 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 872 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 1592 
spinner

Popis

Genetika: Original Trainwreck auto

Doba růstu: 8 až 9 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 60 až 150 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 22%

Obsah CBD: 1%

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

,

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí