PAKISTAN RYDER seminka 1

Pakistan Ryder

Pakistan Ryder je snadno pěstitelná samonakvétačka s převážně indika-dominantními geny, která vznikla křížením konopné odrůdy Pakistan Valley a Ruderalis. Je to opravdu výjimečná kytka, která má až neuvěřitelně krátkou dobu růstu (pouze 45 až 55 dní od vyklíčení semen) a produkuje skvělou marihuanu s vysokou léčebnou hodnotou.

Tato konopná holka se dá snadno pěstovat uvnitř i venku, ale před pěstěním v interiéru se ujistěte, že máte v pořádku váš uhlíkový filtr, protože tato dáma má vážný problém se svým tělesným pachem (měli byste si dvakrát rozmyslet i pěstování na balkóně…)

Pakistan Ryder vyvíjí krásné limetkově zelené palice, které voní po ušlechtilém dřevě a jsou plné pryskyřice. V interiéru vám vyprodukuje 450 až 550 gramů velice silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a konečný produkt se může pochlubit úrovní THC až 20 %. Díky tomu má Pakistan Ryder přímo neuvěřitelně silný narkotický efekt, který ocení nejenom vyznavači extrémně silného rekreačního konopí, ale i uživatelé léčivé marihuany.

World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusySamokvetoucí 724 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůSamokvetoucí 1510 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůSamokvetoucí 2328 
spinner

Popis

World of seeds semínkaPakistan Ryder

Genetika: Pakistan Valley X Ruderalis

Doba růstu: 45 až 55 dní od vyklíčení semen

Obsah THC: 20 %

Výnos (vnitřní): 450 až 550 gramů na metr čtvereční

Výnos (venkovní): 250 až 600 gramů na jednu rostlinu

Výška: 40 až 80 cm

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Léčivé konopí

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška