Semínka nejlepšího konopí Panama Haze

Panama Haze

Pěstitelům ze SeedBanky Ace Seeds bylo od začátku jasné, že pokud chtějí vytvořit nejlepší americký sativa hybrid z rodiny Haze, musí k tomu použít model Panama.

V roce 2008 začali prodávat limitovanou edici konopné odrůdy Haze x Panama, která slavila vynikající úspěch. Po tomto úspěchu se rozhodli dát tento špičkový hybrid opět do své nabídky a ještě ho trochu vylepšit.

K vytvoření Panama Haze použili nejlepší klony Purple Haze a Green Haze, které spojili s jejich elitní genetikou Panama F10.

Výsledkem je vynikající 100% čistá sativa z rodiny Haze, která se vyznačuje velkou silou, vysokým výtěžkem a skvělou vůní.

Vliv Panamy je v tomto hybridu velmi silný: zvyšuje hustotu palic, produkci pryskyřice, účinnost, a dokonce i délku trvání jejího efektu. Zlepšila se také její adaptabilita a snížila se doba květu bez přidání indica genů.

Panama Haze obsahuje až 23 % THC a navozuje silný a hluboký efekt s dlouhotrvajícím, hypnotickým a psychedelickým účinkem.

Je to perfektní rostlina pro pěstění v systémech SCROG díky svému vynikajícímu výnosu z bočních větví.

Semínka konopí odrůdy Panama Haze kvetou 13 – 16 týdnů, a proto se v našem klimatu dají pěstovat pouze v interiéru.

nabídka AceFeminizované1 ks 426 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 1079 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1766 
spinner

Popis

Genetika: Purple Haze a Green Haze x 10. generace Panama Goddess

THC: 18 – 23 %
CBD: 0
CBG: až 1.5 %

Terpénový profil dosud nebyl analyzován.

 

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí