Nejlepší semínka konopí od ACE Seeds Panama x Bangi Haze

Panama x Bangi Haze

Panama x Bangi Haze je sativa-dominantní konopný hybrid od SeedBanky Ace Seeds, jenž vznikl křížením těch nejlepších a nejvyváženějších rodičovských rostlin Panama Goddess a Bangi Haze.

Výsledkem je vynikající rostlina s pevnou strukturou, velmi energickým růstem, dobrým rozvětvením a vysokým obsahem THC (až 21 %).

Produkuje opravdu nádherně velké a husté palice s vysokým obsahem pryskyřice.

Panama x Bangi Haze velmi komplexní aroma, ve kterém můžete ucítit: květiny, pižmo, citrón, sladkou mrkev, anýz a kadidlo.

Také má velmi komplexní, silný a dlouhotrvající sativa efekt, který navozuje psychedelický, euforický, kreativní a šíleně zábavný účinek.

Panama x Bangi Haze patří mezi nejlepší F1 hybridy, které se za poslední 3 roky podařilo SeedBance Ace Seeds vytvořit.

Je to velmi vysoká rostlina s dobrou odolností proti plísním i škůdcům, která se dobře pěstuje a produkuje vysoké výnosy.

Semínka konopí odrůdy Panama x Bangi Haze kvetou 10 až 11 týdnů, a proto se v našem podnebí dají efektivně pěstovat pouze v interiéru nebo ve skleníku.

nabídka AceFeminizované1 ks 299 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 839 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1349 
spinner

Popis

Genetika: 10. generace Panama Goddess x 8. generace Bangi Haze F29

THC: 18 – 21 %
CBD: 0 %
CBG: 3 %

Terpénový profil: bohatý jak v monoterpenech, tak v seskviterpenech. Obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství terpinolenu (40 %), střední množství alfa pinenu (20 %), beta myrcenu (14 %) a beta pinenu (10 %) a malé množství limonenu, trans ocimenu a delta 3 karenenu. Sesquiterpenes: hlavně cis nerolidol (33 %), beta-caryophyllene (25 %) a guaiol (21 %) a v menším množství bisabolol (10 %) a alfa-humelen (10 %).

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí