Nejlepší semínka konopí od ACE Seeds Panama x Bangi Haze

Panama x Bangi Haze

Panama x Bangi Haze je sativa-dominantní konopný hybrid od SeedBanky Ace Seeds, jenž vznikl křížením těch nejlepších a nejvyváženějších rodičovských rostlin Panama Goddess a Bangi Haze.

Výsledkem je vynikající rostlina s pevnou strukturou, velmi energickým růstem, dobrým rozvětvením a vysokým obsahem THC (až 21 %).

Produkuje opravdu nádherně velké a husté palice s vysokým obsahem pryskyřice.

Panama x Bangi Haze velmi komplexní aroma, ve kterém můžete ucítit: květiny, pižmo, citrón, sladkou mrkev, anýz a kadidlo.

Také má velmi komplexní, silný a dlouhotrvající sativa efekt, který navozuje psychedelický, euforický, kreativní a šíleně zábavný účinek.

Panama x Bangi Haze patří mezi nejlepší F1 hybridy, které se za poslední 3 roky podařilo SeedBance Ace Seeds vytvořit.

Je to velmi vysoká rostlina s dobrou odolností proti plísním i škůdcům, která se dobře pěstuje a produkuje vysoké výnosy.

Semínka konopí odrůdy Panama x Bangi Haze kvetou 10 až 11 týdnů, a proto se v našem podnebí dají efektivně pěstovat pouze v interiéru nebo ve skleníku.

nabídka AceFeminizované1 ks 312 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 839 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1349 
spinner
nabídka AceRegulérní5 kusů 715 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1349 
spinner

Popis

Genetika: 10. generace Panama Goddess x 8. generace Bangi Haze F29

THC: 18 – 21 %
CBD: 0 %
CBG: 3 %

Terpénový profil: bohatý jak v monoterpenech, tak v seskviterpenech. Obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství terpinolenu (40 %), střední množství alfa pinenu (20 %), beta myrcenu (14 %) a beta pinenu (10 %) a malé množství limonenu, trans ocimenu a delta 3 karenenu. Sesquiterpenes: hlavně cis nerolidol (33 %), beta-caryophyllene (25 %) a guaiol (21 %) a v menším množství bisabolol (10 %) a alfa-humelen (10 %).

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí