Papírky Good Vibes s filtrem

Papírky „Good Vibes“ s filtrem

Produkt se již neprodává

Papírky Good Vibes mají elegantní design, který okouzlí každého vášnivého kuřáka.

V tomto propracovaném setu se nachází 100 kvalitních king size papírků a 100 kusů perforovaných filtrů.

Na zadní straně krabičky se nacházejí citáty od největších osobností (Buddha, Ghandi), ze kterých si všichni můžeme brát příklad.

Díky výborným vlastnostem hoření si je zamiluje každý kuřák !

Popis

Tři mladí kluci ze Slovenska, se rozhodli jít si za svým snem v této šílené době .

Pod značkou Good Vibes vytvořili exkluzivní cigaretové papírky, protože věří, že tímto způsobem mohou inspirovat tisíce lidí.

Na zadní straně krabiček se nachází citáty od největších osobností (Buddha, Ghandi), ze kterých si všichni můžeme brát příklad. Věří, že i těch pár sekund, které lidé stráví při čtení těchto citátů mohou pozměnit cestu každého člověka k lepšímu.
Chtějí přispět k tomu, aby se náš společný svět ubíral lepším směrem! Vytvořme společně protipól zlu ve světě! Ukažme společně celému světu, že stojí bojovat za své sny! Stojí za to bojovat jeden za druhého, kvůli lepší budoucnosti pro všechny. Všichni jsme lidé. Bez rozdílu rasy, bez rozdílu náboženské víry.

Vytvořme společně symbol, který bude inspirovat lidí po celém světě! Zakupte si papírky Good Vibes a zapojte se společně s námi do největšího projektu v Česku a na Slovensku v papírkovém byznysu!

Ukažte, že stále máme srdce na správném místě.