Semeno marihuany Pepper Jack Haze

Pepper Jack Haze

Pepper Jack Haze je vysoce kvalitní sativa-dominantní konopný hybrid, který má na rozdíl od klasických sativ mimořádně krátkou dobu kvetení. Pokud hledáte rychle rostoucí sativu, jen těžko naleznete lepší alternativu.

Tato výborná rostlina kvete pouze 7 až 8 týdnů, obsahuje až 23 % THC a nabídne vám velice povznášející efekt. Pěstitelé ze SeedBanky Black Skull Seeds vytvořili tento model z konopného šampióna Jacka Hererera, kterého zkřížili s odrůdou Lemon Thai a Blueberry.

Pepper Jack Haze má zajímavé pepřové aroma a vyvolává velice intenzivní efekt s motivujícím a příjemně povznášejícím účinkem, který vám zaručeně zvedne náladu a nabije vás energií. Také dokáže účinně tlumit bolesti a zvyšuje chuť k jídlu, takže ho můžeme doporučit i pro lékařské využití.

Navíc produkuje vysoké množství pryskyřice, a proto se často využívá k výrobě konopných extraktů.

Je to jeden z našich oblíbených modelů, který vám vřele doporučujeme.

nabídka Black SkullFeminizované3 kusy 399 
nabídka Black SkullFeminizované5 kusů 539 
nabídka Black SkullFeminizované10 kusů 899 

Popis

Semena konopí od Black Skull seeds nabízejí perfektní poměr cena/výkon. Semínka mají zejména feminizovaná a samo nakvétací a jejich výběr je opravdu široký. Nabidka sazenic jako je Jack Herer, Afghani, Power Plant a Super Bud zaručuje skvělé parametry výnosu, potence a velikostí konopných rostlin

Genetika: Jack Herer X Lemon Thai X Blueberry

Obsah THC: 18 – 23 %

Doba květu: 50 – 60 dní

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi