Levná semena špičkového konopí Polar Express

Polar Express

Polar Express je snadno rostoucí a diskrétní konopná rostlina, která produkuje přímo nádherné palice. Vznikla křížením legendární konopné klasiky Northern Lights #5 s kalifornským Kushem a Lowryderem číslo 2. Northern Lights (Polární záře) je považována za nejsilnější a nejčistší konopnou odrůdu, jaká kdy byla vytvořena.

Když toto špičkové konopí vznikalo, pěstitelé ze SeedBanky Auto Seeds při jeho výrobě experimentovali s více než 20 různými druhy Kushe, než se jim nakonec podařilo vybrat tu nejvhodnější odrůdu pro křížení s Lowryderem 2. Výsledná genetika je opravdu vynikající. Polar Express vysoký poměr květů na list a jeho palice mají nádherně hustou strukturu.

Tato indica-dominantní rostlina je navíc ideální volbou pro pěstitele, kteří pěstují své konopí takzvaným „partyzánským“ způsobem, protože v době květu vydává jen slabý zápach a je velice otužilá.

Polar Express obsahuje až 22 % THC a navozuje velice silný efekt s relaxačním účinkem. Při spalování vytváří krásně hustý kouř, který zprvu chutná jako směs borovice a zemitého skunku. Jakmile ho však budete kouřit déle, nahradí ho mnohem sladší chuť karamelového typu. Je to opravdu velice příjemné pokouřeníčko!

Pokud chcete pěstovat vaše konopí diskrétně a zároveň nechcete obětovat kvalitu, bude Polar Express pro vás přesně to pravé.

nabídka Auto seedsSamokvetoucí3 kusy 570  399 
spinner
nabídka Auto seedsSamokvetoucí5 kusů 799  559 
spinner

Popis

Genetika:  Northern Lights #5 x Californian Kush x Lowryder 2

Doba květu: 60 až 80 dní od vyklíčení

Výnos: 300 až 400 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 19 – 22 %

Obsah CBD: méně než 1 %

Auto seeds je seedbanka, která se specializije na samonakvetaci semena marihuany. Ve svém inventáři mají velmi zajimavé odrůdy konopí. Na českém trhnu nejsou zatím moc etablovaní, nicméně ohlasy a zkušenosti pěstitelů jsou velmi pozitivní. Zkuste Auto seeds konopné semena a možná budete překvapeni.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí