Sazenice marihuany Power Bud

Power Bud

Semínka konopné odrůdy Power Bud produkují krásné feminizované rostliny, které vám nabízejí skvělé výnosy ve velmi krátkém čase.

Tento kříženec Big Budu a Power Plantu je mistrovským tahem, jehož výsledkem je špičková rostlina, která vyvolává úžasný cerebrální efekt bez kompromisů.

Big Bud byl poprvé vyvinut v USA, než byl vyvezen do Nizozemska, kde byl neustále vylepšován a vylepšován. Tato indika produkuje mohutné palice s velmi malým počtem listů, které nejsou srovnatelné s žádnou jinou odrůdou konopí. Její efekt však často způsoboval „CouchLock“, a proto se do odrůdy Power Bud přidala sativa, která činí Power Bud mnohem vyváženější.

Power Bud je velice snadno pěstitelná rostlina, která dokáže v interiéru vyprodukovat až 550 gramů marihuany na metr čtvereční. Její potenciál venku je takřka neomezený.

Vydává štiplavě zemitou vůni s podsaditými podtóny a má až neuvěřitelně silný efekt s příjemně vyváženým účinkem.

Z lékařského hlediska se výborně hodí k potlačení stresu a zahánění bolestí.

nabídka Black SkullFeminizované3 kusy 399 
nabídka Black SkullFeminizované5 kusů 539 
nabídka Black SkullFeminizované10 kusů 899 

Popis

Semena konopí od Black Skull seeds nabízejí perfektní poměr cena/výkon. Semínka mají zejména feminizovaná a samo nakvétací a jejich výběr je opravdu široký. Nabidka sazenic jako je Jack Herer, Afghani, Power Plant a Super Bud zaručuje skvělé parametry výnosu, potence a velikostí konopných rostlin

Genetika: Big Bud X Power Plant

Obsah THC: 15 – 20 %

Doba květu: 50 – 60 dní

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi