Power Kush

Konopná semena odrůdy Power Kush od SeedBanky Dinafem rychle kvetou a bude z nich nádherná sklizeň plná pryskyřice.

Power Kush je krásná rostlina s velkými a širokými listy. Je to přímo ukázková odrůda marihuany s až překvapujícím výnosem. Garantujeme vám, že zakoupením těchto semínek rozhodně nebudete litovat! Šikovní pěstitelé z Dinafem Seeds vyvinuli Power Kush křížením vybraných fenotypů odrůd Afgani a Skunk #1. Díky tomu má krásnou barvu, lahodnou chuť a příjemné aroma.

Zejména pěstitelé komerčního konopí, kteří hledají rychle rostoucí marihuanu s vysokým výnosem, by měli zpozornit. Tento feminizovaný hybrid totiž kvete pouhých 50 dní, snadno se pěstuje a produkuje vysoké výnosy jak v interiéru, tak i venku. Navíc obsahuje až 16 % THC, takže to není žádné ořezávátko….

Power Kush je také pěkně sladký a v jeho chutí rozpoznáte citrus, santalové dřevo, koření a samozřejmě Skunk. Po vykouření vyvolává silný a pěkně vyvážený efekt, který je příjemný a celkově uklidňující. Zakuřte si ho společné s vašimi přáteli a sdílejte s nimi tento jedinečný zážitek. Je to prostě pohodový model, který vám vřele doporučujeme vyzkoušet. Zkus ho a uvidíš sám!

nabídka Dinafem3 kusy 586 
nabídka Dinafem5 kusů 969 
nabídka Dinafem10 kusů 1859 

Popis

Power Kush

Genetika: Afghani X Skunk #1 (50% indika / 50% sativa)

Doba kvetení: 50 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výnos v interiéru: až 550 gramů na metr čtvereční

Venkovní výnos: až 1100 gramů na jednu rostlinu

Venkovní výška: až 3 m

Obsah THC: 16 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Výška

Nároky

Doba květu

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí