Nejlepší semen konopí Pretty Lights

Pretty Lights

Feminizovaná semena konopí Pretty Lights (Hezká světla) vás oslní třemi různými způsoby. Za prvé, je to hybrid legendární odrůdy Northern Lights. Za druhé, silná vrstva nádherných trichomů na vás bude z této rostliny svítit jako bodová lampa s každým zábleskem denního světla. A konečně zatřetí, tato semínka konopí vás ohromí nejen svým parádním vzhledem, ale i svým extrémně silným účinkem!

Pretty Lights je prostě parádní odrůda konopí, která voní i chutná jako lesní plody namočené v příjemně kyselém nálevu! Pěstitelé ze SeedBanky Cream of the Crop křížili legendární Northern Lights s čistě psychedelickou odrůdou Belladonna, čímž vznikla pohádkově chutná a silná genetika. Její velice silný efekt je přímo omračující ve všech směrech. Je to perfektní model pro zkušené kuřáky s vysokou tolerancí vůči THC.

Pretty Lights také produkuje přímo obrovské palice, které mají barvu jantaru, jsou plné pryskyřice a obsahují až 20 % THC. Je vysoce odolná proti plísním, snadno se pěstuje a produkuje velmi vysoké výnosy.

nabídka Cream of the CropFeminizované3 kusy 705 
spinner
nabídka Cream of the CropFeminizované5 kusů 1058 
spinner
nabídka Cream of the CropFeminizované10 kusů 1624 
spinner

Popis

Cream of the Crop semena marihuany seminka konopi

Genetika: Northern Lights x Belladonna

Doba květu: 65 – 70 dní

Výnos: uvnitř 500 g na metr čtvereční / venku 750 g na jednu rostlinu

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí