výborné konopí Purple Haze #1

Purple Haze #1

Haze byl vytvořen ve Spojených státech během slavných 70. let. I přes průměrný účinek a malou výnosnost to byl nejvíce žádaný kmen marihuany na Woodstocku. Tehdy to ještě byla příliš čistá a nešlechtěná odrůda. O několik desetiletí později a po mnoha letech šlechtění a vybírání, byl vyvinut tento mocný Purple Haze #1 s duchem revoluční generace.

Purple Haze #1 je rostlina s velkým růstovým elánem a střední velikostí, která shromažďuje fialové tóny. Palice postupně získávají fialové zabarvení a poskytují tím svým pěstitelům i konzumentům výborné vizuální potěšení.

Pěstěná Outdoor dosáhne velkých rozměrů a bude vyžadovat podporu nebo háčky, aby udržela své velké větve s těžkými palicemi. Rovněž bude vyžadovat hodně prostoru pro své kořeny a velké množství vody. Stručně řečeno, není to rostlina, která by byla vhodná pro balkón nebo terasu.

Rostlina má velice komplexní a sladce pikantní chuť se silnou příchutí kadidla, která  vám zůstává v průběhu kouření na patře.

Konopí rychle navozuje silný efekt, po kterém z vás začne proudit tvořivost a zboří se všechna vaše omezení. Vytvoří zvláštní a příjemně opojný pocit, po kterém se budete přímo vznášet a vše vám bude připadat skvělé a nádherné.

nabídka Positronics1 kusFeminizované 435 
nabídka Positronics3 kusyFeminizované 1092 
nabídka Positronics5 kusůFeminizované 1351 

Popis

Ocenění:

  • 1.cena Seed za milion, Copa Bella Flor 2009 MALAGA

 

Koupit Semena marihuany Positronics

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

Ocenění