Semena exotického konopí Purple Haze x Malawi

Purple Haze x Malawi

Purple Haze x Malawi je klasický 100% čistý sativa hybrid od známé SeedBanky Ace Seeds, který se vyznačuje výbornou vitalitou, vysokým výnosem a silným efektem.

K vytvoření této velkolepé sativy byl použit elitní klon oblíbené Purple Haze a špičková odrůda Malawi Killer.

Silné africké geny dodávají této výjimečné rostlině nový rozměr a vytvářejí jeden z nejzajímavějších sativa hybridů z katalogu Ace Seeds.

Purple Haze x Malawi má exotické aroma s citrónovým nádechem, ve kterém také rozeznáte blackberry likér, červené víno, koření a kadidlo.

Obsahuje až 23 % THC a navozuje silný dlouhotrvající efekt prvotřídní kvality s příjemně stimulujícím účinkem.

Je to perfektní rostlina pro pěstění v systémech SCROG díky vynikajícímu výnosu z jejich bočních větví.

Semínka konopí odrůdy Purple Haze x Malawi kvetou 13 až 15 týdnů, a proto se v našem podnebí dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

nabídka AceFeminizované1 ks 426 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 1079 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1766 
spinner
nabídka AceRegulérní5 kusů 899 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1766 
spinner

Popis

Genetika: Purple Haze #23 x Malawi Killer

THC: 18 – 23 %
CBD: 0.2 %
CBG: 0.3 %

Terpénový profil: obsahuje převážně následující monoterpeny: vysoké množství beta myrcenu (45 %) a alfa pinenu (31 %). Menší množství beta pinenu, linaloolu, kamfenu, delta 3 karenu, limonenu, beta ocimenu a stopové množství terpenenu, ocimenu, p-cymenu, eukalyptolu, terpinolenu, isopulegolu a geraniolu. Sesquiterpeny: malé množství beta caryophyllenu, alfa humelenu, nerolidolu 1, nerolidolu 2 a stopové množství guaiolu, karyofylenoxidu a bisabololu.

 

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí