Konopná novinka z limitované edice - Purple Pakistani Haze

Purple Pakistani Haze

Purple Pakistani Haze je další novinka z limitované edice konopných semen od SeedBanky ACE Seeds. Tento sativa-dominantní hybrid je velmi energický a vznikl křížením slavné Purple Haze #23 s elitním klonem odrůdy Purple Pakistan Chitral Kush 2002.

Tento špičkový hybrid z rodiny Haze byl sice zkřížen s Pakistan Kushem, ale na rozdíl od většiny podobných hybridů je vliv tohoto Pákistánce opravdu minimální. Díky tomu si můžete vychutnat téměř nedotčenou chuť Haze ve feminizovaném formátu, jenž vám vykvete skoro o měsíc dřív než původní Purple Haze, takže ušetříte spoustu energie za umělé osvětlení. Jedinou nevýhodou může být snad jen to, že i přes výrazně kratší dobu květu se v našem chladném podnebí hodí jen do interiéru nebo do skleníku, protože venku dozrává až během listopadu.

Kromě kratší doby kvetení se Pákistán Chitral Kush podepsal i na celkovém vzhledu a lepší odolnosti. Purple Pakistani Haze intenzivně fialové až načervenalé zabarvení, a navíc je vysoce odolný vůči škůdcům i nemocem. Toto nádherné zabarvení získá přibližně 80 % všech rostlin, pokud je v době před koncem fáze kvetení vystavíte chladnějším teplotám.

S touto novinkou si vychutnáte parádní příchuť lesních plodů, jahod, hašiše, kadidla i dřeva a užijete si skvělý efekt s cerebrálním, euforickým a stimulujícím účinkem. Nezapomeňte však, že to jsou semínka z limitované edice, která budou dostupná pouze do vyprodání zásob…

nabídka AceFeminizované5 kusů 1299 
spinner

Popis

Purple Pakistani Haze

Genetika: Purple Haze #23 X Purple Pakistan Chitral Kush elite 2002 (80% sativa / 20% indika)

Doba kvetení: 84 až 98 dní

Kdy sklízet venku: v listopadu

Výnos: vysoký

Obsah THC: 12 %

Obsah CBD: 0 až 0,05 %

Příchuť: ovocná, hašiš, kadidlo, jahoda, dřevo

Efekt: cerebrální, euforický, stimulující

 

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi