Purple Punch auto

Purple Punch auto

Silný Indika efekt, výrazná příchuť borůvkových muffinů a nádherné fialové zabarvení jsou hlavní rysy, kterými se vyznačuje novinka od SeedBanky FastBuds jménem Purple Punch auto. Tento úchvatný automat obsahuje až 24 % THC, rychle kvete a dokonce se mu dobře daří i v chladnějším podnebí!

Pěstitelé z FastBuds drží přesné genetické složení této rostliny v tajnosti, my ale přesto víme, že Purple Punch Auto pochází z odrůd Larry OG a Granddaddy Purple, jenž jí vdechli sladké aroma a přímo neuvěřitelnou sílu. Purple Punch Auto dorůstá poměrně vysoké výšky (až 150 cm) a je považována za velmi výnosnou odrůdu, jenž v interiéru vyprodukuje 450 až 600 gramů konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a venku až 200 gramů na rostlinu. Díky silně převažujícím Indika genům produkuji tato rostlina až neuvěřitelně husté palice, z kterých pryskyřice přímo kape.

Chuť a vůně patří mezi hlavní přednosti odrůdy Purple Punch Auto. Sladká příchuť borůvkových muffinů se dokonale snoubí s pikantnějšími podtóny višní, a v kombinaci s vysokou produkcí rezinu je tento model ideální pro konopné nadšence, kteří se rádi věnují kulinářskému umění. Vysoký obsah THC vyvolává velmi silný efekt, který skvěle uvolní vaše tělo ale nezpůsobuje gaučový efekt, takže si tento model můžete užívat i během dne.

Purple Punch Auto je prostě moderní automat, který rozhodně stojí za vyzkoušení.

 

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 379 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 828 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1272 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 2312 
spinner

Popis

Genetika: Purple Punch auto

Doba růstu: 8 až 9 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 150 až 200 gramů na rostlinu

Obsah THC: 24%

Obsah CBD: 0-1%

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí