semena velice štiplavé marihuany

Purple Stilton

Purple Stilton je konopná krasavice od SeedBanky Auto Seeds, která se vyznačuje překrásným tmavě fialovým zabarvením a nezaměnitelnou sýrovou vůní. Je to jedna z nejpřitažlivějších rostlin v katalogu Auto Seeds, jež vznikla křížením původní genetiky Cheese a Purple #1. Purple Stilton skvěle voní a skvěle vypadá…

Purple Stilton je indica-dominantní rostlina s pevnou a kompaktní strukturou, která se velice snadno pěstuje. Má velmi vysokou toleranci ke změnám v prostředí a silnou odolnost vůči plísním i běžným škůdcům, takže je to skvělá volba pro začínající i zkušené pěstitele.

Purple Stilton obsahuje 15 až 18 % THC a vyvolává silný a dlouhotrvající efekt s klasickým relaxačním účinkem. Při spalování vytváří krásně hustý kouř, který má stejně jako původní odrůda Cheese docela štiplavou chuť, jež je však o něco málo sladší a příjemnější.

Celkově je to velice dobrý model, který jistě ocení všichni příznivci indica-dominantního konopí.

nabídka Auto seedsSamokvetoucí3 kusy 826  578 
spinner
nabídka Auto seedsSamokvetoucí5 kusů 1099  769 
spinner

Popis

Genetika: Original Cheese x Purple #1

Doba květu: 60 až 80 dní od vyklíčení semen

Výnos: 300 až 400 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 15 – 18 %

Obsah CBD: 1,8 – 2,2 %

Auto seeds je seedbanka, která se specializije na samonakvetaci semena marihuany. Ve svém inventáři mají velmi zajimavé odrůdy konopí. Na českém trhnu nejsou zatím moc etablovaní, nicméně ohlasy a zkušenosti pěstitelů jsou velmi pozitivní. Zkuste Auto seeds konopné semena a možná budete překvapeni.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí