konopná semínka nejlepší sativy Raspeberry Cough

Raspeberry Cough

Raspeberry Cough (Malinový kašel) je vynikající, sativa-dominantní konopná odrůda, která se proslavila díky tomu, že se po ní hodně kašle. Ne, nebojte se, to byl jen fór (i když ne tak docela). Hlavní přednost tohoto modelu je v jeho silném efektu s vysoce motivujícím a energizujícím efektem.

Pokud máte ráno po probuzení problém vstát z postele, ať už pro nedostatek energie nebo motivace, dejte si pár hitů Raspeberry Coughe a bude po problému.

Raspeberry Cough vám pomůže konečně splnit náročné úkoly, které jste tak dlouho odkládali nebo získat dostatek motivace k tomu, abyste s úsměvem na tváři opět vyrazili do té hrozivé práce, která vás už vůbec nebaví. Ani dlouhé hodiny strávené v kanceláři vám už nebudou s touto konopnou čarodějkou připadat tak monotónní.

Je to opravdu výborný model, který má lahodnou, lehce nasládlou ovocnou chuť a skvělou vůni. Má vysoký obsah THC a produkuje velmi solidní výnosy.

Semínka konopí odrůdy Raspeberry Cough kvetou 9 až 11 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde dokáží vyprodukovat 400 až 500 gramů špičkového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Ještě pár rad na konec:

Za prvé, nezalekněte se jejího jména. Na to, abyste si plně užili její fantastický efekt, nemusíte kašlat. Je dostatečně silná na to, aby se její plnohodnotný účinek dostavil i po klidném a lehkém kouření.

Za druhé, její sativa-dominantní genetika způsobuje, že má vlastnost vyrůstat až do skoro absurdních výšek, pokud o ní nebude řádně pečováno. Nicméně zastřihování či tréning není jediný způsob, jak její výšku dostat pod kontrolu. Je to spíše útlá rostlina, čehož můžete dobře využít použitím techniky SOG, která se také pro tuto odrůdu vřele doporučuje.

semena marihuany nirvana

nabídka NirvanaFeminizované3 kusy 539  377 
spinner
nabídka NirvanaFeminizované5 kusů 809  566 
spinner
nabídka NirvanaFeminizované10 kusů 1345  942 
spinner
nabídka NirvanaRegulérní10 kusů 539  377 
spinner

Popis

Genetika: Cambodian IBL x Ice x Haze#1

 

 

nirvana seminka konopi

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí