Semena vysoce aromatického konopí - Red Mandarine F1 Fast Version
semena-vysoce-aromatickeho-konopi-RED-MANDARINE-F1-FAST-VERSION-4semena-vysoce-aromatickeho-konopi-RED-MANDARINE-F1-FAST-VERSION-3semena-vysoce-aromatickeho-konopi-RED-MANDARINE-F1-FAST-VERSION-2

Red Mandarine F1 Fast Version

Tato žhavá novinka, Red Mandarine F1 Fast Version, je první červeně zabarvená odrůda konopí od Seedbanky Sweet Seeds, která se řadí mezi rychle-kvetoucí genetiky.

Je to indica-dominantní hybrid, který vznikl křížením výborné odrůdy Red Poison Auto s elitním klonem Tangie (což je kříženec California Orange a Skunku).

Red Mandarine F1 Fast Version produkuje krásně husté a pryskyřičnaté palice s červeným zabarvením.

Má pravděpodobně tu nejlepší vůni, jakou můžete u červeně zabarvených genetik najít. Je intenzivní, sladká a citrusová s náznaky mandarinek a svěžího modrého cypřiše.

Je to přímo ideální rostlina pro výrobu vysoce kvalitních a aromatických extraktů.

Red Mandarine F1 Fast Version  vysoký obsah THC (až 20%) a navozuje silný, velmi vyrovnaný efekt, který má jak cerebrální, tak i fyzický účinek.

Semínka tohoto vynikajícího konopí můžete snadno pěstovat venku i uvnitř a kvetou pouhých 7 – 8 týdnů.

V interiéru dokáží vyprodukovat 400 až 500 gramů velmi aromatického a silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Venku jsou připravena ke sklizni těsně před koncem léta (polovina září) a vyprodukují až 550 gramů na jednu rostlinu.sweet-seeds-growmart

nabídka Sweet Seeds3 kusyFeminizované 650 
spinner
nabídka Sweet Seeds5 kusůFeminizované 1040 
spinner

Popis

Genetika: Red Poison Auto x Tangie (California Orange x Skunk hybrid)

 

Sweet Seeds cannabis semena

Seed banka

Balení semen

,

Genetika

Typ semínek

Doba květu

Výška

Výnos

Pěstování

,

Nároky

THC

CBD