Super silná semínka konopí Remo Chemo

Remo Chemo

Remo Chemo je indica a dominantní konopná odrůda, která se zrodila ze spolupráce s kanadským pěstitelem jménem Urban Remo. Remo je v konopném světě celosvětově uznávaná legenda.

Díky této vzájemné spolupráci se podařilo vytvořit opravdu silný a stabilní hybrid s dobrými terapeutickými vlastnostmi a velmi vysokým obsahem THC (24%).

Že se rostlina Remo Chemo opravdu povedla, dokazují i její výsledky v konopných soutěžích. Nejenže získala hned dvě zlaté ocenění na Expogrow 2017 a Karma cup 2017, ale zařadila se také mezi 10 nejlepších konopných odrůd roku 2017 (High Times).

Remo Chemo má velmi silnou a intenzivní příchuť Kushe. Její chuť i vůně je tak skvělá, že si ji zamilujete takřka okamžitě po prvním ochutnání.

Díky vysoké hladině THC má též velice silný efekt, který je opravdu intenzivní a velmi psychoaktivní. Určitě potěší všechny milovníky silných odrůd, ale tím to ani zdaleka nekončí. Remo Chemo má také velmi vysokou terapeutickou hodnotu. Umí například perfektně pomoci při zmírňování vedlejších účinků léčby rakoviny (zvracení a nausea), zvyšuje chuť k jídlu a potlačuje bolesti.

Tato parádní semínka konopí kvetou 65 až 70 dnů, a proto se v našem podnebním pásmu hodí spíše jen pro indoor (venku by pravděpodobně zcela nedozrála). Dorůstají výšky kolem 1,5 metru a dokáží vyprodukovat až 500 gramů velice silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

nabídka DinafemFeminizované3 kusy 782 
nabídka DinafemFeminizované5 kusů 1255 
nabídka DinafemFeminizované10 kusů 2469 

Popis

Genetika: Remo Chemo x Remo Chemo

Ocenění: 

  • 1. místo v kategorii Indica na Expogrow 2017
  • 1. místo v kategorii Indica na Karma Cup 2017 (Kanada)
  • Zařazení do seznamu deseti nejlepších odrůd roku 2017, High Times

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Ocenění