Špičková konopná semena automatu Robocrop Auto

Robocrop Auto

Robocrop Auto dává nový význam slovům „vysoký výnos“. Tato skvělá samonakvétací rostlina totiž dokáže v interiéru vyprodukovat až 900 gramů špičkového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a to za pouhých 75 dní od vyklíčení semínka.

Robocrop Auto navíc obsahuje až 19 % THC, což je na „automat“ opravdu vysoce nadprůměrné hodnocení. Tato hardcore rostlinka je jako malý stroj, který vyrábí konopné palice plné lepkavých krystalů s robotickou přesností. Palice má tvrdé jako diamanty, neuvěřitelně těžké a extra silné. Robocrop Auto se bude ve vaší pěstební místnosti tyčit nad menšími automaty jako mrakodrap, se spoustou silných větví po stranách, aby udržel svůj obrovský náklad.

Pěstitelům ze SeedBanky Cream of the Crop trvalo stvoření tohoto konopného automatu celé roky. Nakonec se jim však podařilo posunout tuto plně samonakvétací rostlinu na bionickou úroveň.

Robocrop Auto je sativa-dominantní hybrid s plnohodnotnou vůní i chutí Haze s náznakem kadidla. Dokáže se snadno vyrovnat s veškerým zlem (plísně a škůdci) a vyzařuje brilantní chromovou záři. Navíc je skvělý pro extrakci.

Je to nový zázrak moderní konopné vědy!

 

nabídka Cream of the CropSamokvetoucí3 kusy 705 
spinner
nabídka Cream of the CropSamokvetoucí5 kusů 1058 
spinner
nabídka Cream of the CropSamokvetoucí10 kusů 1699 
spinner

Popis

Cream of the Crop semena marihuany seminka konopi

Genetika: Thai Auto x Narcotic Kush Auto

Doba květu: 75 dní od vyklíčení

Výnos: uvnitř 900 g na metr čtvereční / venku 85 g na jednu rostlinu

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí