Excelentné semínka konopí Royal Domina

Royal Domina

Royal Domina (Královská Domina) je jedna z nejexotičtějších výtvorů SeedBanky Royale Queen Seeds, která v sobě kombinuje elektrizující genetiku Black Dominy s odrůdou Kalijah.

Výsledkem jsou excelentní semínka konopí, která kvetou pouhých 55 dní a produkují krásné, šťavnaté a silné indica dominantní rostliny.

Chuť a vůně, kterou se může Royal Domina pochlubit, je lehce sladká, zemitá s citrusovými tóny. Tato zajímavá kombinace chutí, kterou pocítíte v ústech při jejím kouření, potěší i konopné znalce a gurmány.

Royal Domina navozuje silný, těžký a hluboký efekt s relaxačním účinkem, který odešle vaši mysl i tělo do daleké oázy plné relaxace a blaženosti. Obsahuje více než 20% THC a pokud nemáte vypěstovanou vysokou toleranci vůči THC, očekávejte, že příštích několik hodin strávíte připoutáni k pohovce či gauči. Royal Domina je o lahodné chuti a neochvějné relaxaci.

Když se pěstuje indoor, zůstane poměrně nízká (90-130 cm), takže je vhodná i pro pěstitele s omezeným prostorem. Snadno se pěstuje a má potenciál vyprodukovat až 575 gramů velmi silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Venku bude Royal Domina růst ještě o něco výš a vyprodukuje razantně více palic na jednu rostlinu. Za dostatku slunečního světla a živin dosáhne výšky 140-180 cm a vynese až 600 gramů na jednu rostlinu.

nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 649 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 979 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 1779 
spinner

Popis

Genetika: Black Domina x Kalijah

 

Seed banka

Doba květu

Genetika

Typ semínek

Balení semen

, ,

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí