growmart-royal-moby

Royal Moby

Při hrátkách s genetikou narazilo pár pěstitelů ve Španělsku na hybrid Sativa / Indica, který dosahoval plných psychoaktivních účinků čistého druhu Sativa. Kouř z tohoto konopného strainu byl tak silný,že si nakonec vysloužil název Moby Dick.

Royal Moby od Royal Queen Seeds je holandská úprava španělské klasiky. Vzhledem k tomu, že se jedná o rostlinu převážně typu Sativa, vyrůstá z těchto semen během kvetení velká a silná rostlina. Uvnitř může dosáhnout až 2 m, venku na slunci dokáže překonat hranici 3 m.
Velikost, do níž Royal Moby narůstá, přináší odměnu ve formě bohatého výnosu. Pěstitelé indoor mohou očekávat 75 g na rostlinu neboli 600 g na metr čtvereční, pod osvětlením 600 W. Při pěstování venku potřebuje spoustu slunce,ale lze z rostlin o velikosti 3 m získat až 1000 g na rostlinu. V obou případech, tedy při pěstování indoor nebo outdoor, roste Royal Moby s oblibou do výšky a potřebuje hodně kvalitních živin.

Feminizované semínka Royal Moby jsou dokonalou volbou pro komerční pěstitele, kteří si mohou dovolit luxus více času a prostoru.
Efekt high, který kouření této rostliny přináší, lze popsat jako přímo kosmickou, čistě psychedelickou zkušenost.

Genotyp: Moby Dick

nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 699 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 1049 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 1922 
spinner