Nejlevnější konopná semínka na trhu Royal Thai

Royal Thai

Regulérní konopná semínka odrůdy Royal Thai vznikla křížením odrůdy Thai se Skunkem #1.

Tato sativa-dominantní rostlina vyvolává silný a příjemně povznášející efekt a má jedinečnou čokoládovou chuť, kterou byla proslulá již její matka (Thai). Navíc má i lepší strukturu, tvrdší palice a o něco kratší dobu kvetení.

Royal Thai je vysoká rostlina, která bude kvést přibližně 10 až 12 týdnů, a proto se dá v našem klimatu efektivně pěstovat pouze v interiéru nebo ve skleníku. Produkuje většinou tři základní fenotypy. První fenotyp je typicky vzdušná a vysoká sativa, která má příjemnou lesní vůni. Druhý fenotyp se zase více podobá svému otci (Skunk #1) a má mohutné, sladce vonící palice. Třetí fenotyp má typickou čokoládovou příchuť po své matce (Thai) a kvete o něco déle.

Její palice voní po sladké čokoládě s nádechem pražené kávy a mají pikantní, citrusovo-čokoládovou chuť. Při kouření vyvolávají silný cerebrální efekt s povznášejícím účinkem.

Z lékařského hlediska je Royal Thai ideální model pro léčbu stresu a bolestí všeho druhu.

nabídka Spliff SeedsRegulérní5 kusů 290 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff Seeds je konopná banka, která vyrábí semena speciálně vyšlechtěna pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této SeedBanky.

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Genetika

Doba květu

Pěstování

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD