Semínka nového konopí Runtz Auto

Runtz Auto

Runtz Auto je nová samonakvétací konopná odrůda od SeedBanky Barney’s Farm, která vám předvede, jak by měl vypadat perfektní automat.

Tato samonakvétačka je totiž velice chutná, snadno se pěstuje a vyvolává velice příjemný efekt, jenž vám navodí dobrou náladu a vyléčí veškerý stres. Navíc je to robustní a vysoce odolná rostlina, která může vzkvétat téměř v jakémkoli podnebí a bude připravena ke sklizni za pouhých 70 dní od vyklíčení semen, ať už si ji zasadíte uvnitř, nebo venku. Runtz Auto takřka nepotřebuje prořezávat a všeobecně vyžaduje jen velmi malou dodatečnou pozornost. Přesto však dokáže zplodit až neuvěřitelně vysoké výnosy (v interiéru až 600 gramů na metr čtvereční, a venku dokonce až 700 gramů na metr čtvereční).

Runtz Auto má také krásně voňavé palice, které provoní celou vaši pěstební místnost sladce tropickou a příjemně omamnou vůní. Potom, co začne fáze kvetení a vy vstoupíte do vašeho pěstebního stanu, či místnosti, budete se zaručeně cítit jako v ráji. Pokud však pěstujete v interiéru a nechcete, aby celý váš dům voněl jako tropická cukrárna, rozhodně zainvestujte do kvalitního uhlíkového filtru.

Runtz Auto je perfektně uklidňující a příjemně uvolňující konopí, které vám zaručeně pozvedne náladu vždy, kdy to nejvíce potřebujete.

nabídka Barneys FarmSamokvetoucí3 kusy 980 
spinner
nabídka Barneys FarmSamokvetoucí5 kusů 1499 
spinner
nabídka Barneys FarmSamokvetoucí10 kusů 2799 
spinner

Popis

Runtz Auto

Genetika: Runtz X BF Super Auto #1 (70% indika / 30% sativa)

Doba kvetení: 63 až 70 dní od vyklíčení semen

Výška: 100 až 140 cm

Výnos: až 600 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 23 %

Příchuť: sladká, tropické ovoce

Efekt: uvolňující, navozuje dobrou náladu a léčí stres

 

 

barneys-farm-growshop-growmart

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí