nejlevnější semínka konopí Sativa's Sour Diesel
nelevnejsi-seminka-konopí-nirvana-sour-diesel-4nelevnejsi-seminka-konopí-nirvana-sour-diesel-3nelevnejsi-seminka-konopí-nirvana-sour-diesel-2

Sativa’s Sour Diesel

Sativa’s Sour Diesel je sativa-dominantní odrůda konopí od SeedBanky Nirvana Seeds, která se stala přímo legendou díky svému povznášejícímu, přímo až blaženému efektu, který navozuje nezadržitelné záchvaty smíchu.

Tento vynikající kříženec vyhledávaného New York Power Dieselu a klasického Sour Dieselu má bohatou zemitou chuť i vůni s náznaky citrusu a nafty.

Sativa’s Sour Diesel navozuje opravdu velmi silný efekt, který vás nabije energií, tvůrčími myšlenkami a výborně zlepšuje náladu. Je tak silný, že se nezkušeným kuřákům nedoporučuje užívat ve větších dávkách.

Je to opravdu skvělá konopná rostlina, která produkuje nádherné palice, které svým tvarem připomínají svíčky a jsou zcela pokryté bílou pryskyřicí.

Semínka konopí odrůdy Sativa’s Sour Diesel kvetou 9 až 11 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde dokáží vyprodukovat přibližně 400 až 500 gramů extrémně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

semena marihuany nirvana

nabídka NirvanaFeminizované3 kusy 579 
spinner
nabídka NirvanaFeminizované5 kusů 879 
spinner
nabídka NirvanaFeminizované10 kusů 1479 
spinner
nabídka NirvanaRegulérní10 kusů 539 
spinner

Popis

Genetika: NY Power Diesel x Sour Diesel

 

nirvana seminka konopi

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

,

Léčivé konopí