Nová semena travky Sch' Lemon Cake

Sch‘ Lemon Cake

Sch‘ Lemon Cake patří mezi další konopná semínka, která se odklánějí od tradiční sýrové genetiky, kterou se proslavila SeedBanka Big Buddha Seeds.

Tato prémiová genetika vznikla křížením mistrovské odrůdy Sunset Sherbet a citrusového Lemon Skunku.

Sch‘ Lemon Cake je sativa-dominantní rostlina vysokého vzrůstu, která produkuje krásně husté palice s vysokým obsahem pryskyřice. Kvete 10 až 12 týdnů, a proto se v našem podnebí dá efektivně pěstovat pouze v interiéru či ve skleníku.

Pokud máte rádi chutné a voňavé konopí, Sch‘ Lemon Cake vás určitě nezklame. Její plná a složitá vůně v sobě mísí svěží citrusové tóny Lemon Skunku s příjemnou vůní čerstvě upečeného koláče. Chuť je velice sladká a připomíná konopí ze staré školy. Když ji budete kouřit, pocítíte v ústech lahodně jemnou chuť citrónového koláče, která se mísí se zemitou příchutí kvalitního haše.

Co se týče efektu, Sch’Lemon Cake patří mezi klasické sativy, které dokáží výborně pozvednout náladu, ale přitom nezakalí vaši mysl. Vaše myšlenky zůstanou jasné a navíc získáte inspiraci ke zdokonalení svých dovedností či vyzkoušení nových věcí. Také se výborně hodí do společnosti.

Objednejte si u nás balení těchto 100% feminizovaných semen ještě dnes a přesvědčte se sami!

nabídka Big BuddhaFeminizované5 kusů 1222 
spinner
nabídka Big BuddhaFeminizované10 kusů 1722 
spinner

Popis

Genetika: SUNSET SHERBERT x LEMON SKUNK

Doba květu: 10 až 12 týdnů

Výnos: uvnitř 400+ gramů na metr čtvereční / venku 650+ gramů na jednu rostlinu

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí