Night Queen

Night Queen byla na světě ještě dřív, než se společnost Dutch Passion zaregistrovala jako SeedBanka.

V katalogu z roku 1987 byla odrůda Night Queen popsána jako afghánská indika se širokými listy a byla nesmírně populární u „hardcore“ vyznavačů silných indik. Tento super relaxační model byl následně ještě vylepšen (v roce 1997), ale i tak jeho celkový odbyt výrazně poklesl, protože většina zákazníků v té době zkoušeli nejrůznější nové hybridy, jenž se v dané době zaváděly. Nakonec byl Night Queen z nabídky stažen úplně…

Po desetileté přestávce nyní Dutch Passion s potěšením oznamuje znovuzrození odrůdy Night Queen. Tento skvělý model byl navíc lehce přetvořen, aby splňoval všechny nové světové standardy, jako například jejich několikrát oceněný strain Mazar. Výsledkem je krystalická a rychle kvetoucí indika, která se snadno pěstuje a je odolná vůči škůdcům i plísním. Nová Night Queen je též hodně tolerantní a velmi snadno se z ní odebírají řízky, takže je i dokonalá mateřská rostlina.

Night Queen je tmavá krasavice, která produkuje bohatou sklizeň, jakoby jinovatkou pokrytých palic. Je to skutečná konopná královna s vysokým obsahem THC i CBD, která umí oslovit pěstitele rekreační i léčivé marihuany. Night Queen má zemité aroma špičkové kvality s příměsí kořeněných příchutí, které určitě ocení všichni pamětníci a znalci. Prvotřídní body stone je však nadále hlavní charakteristikou této skvělé marihuany.

nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 2115 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 1165 
spinner
nabídka Dutch PassionSamokvetoucí7 kusů 1815 
spinner
nabídka Dutch PassionSamokvetoucí3 kusy 888 
spinner

Popis

Night Queen

Genetika: 100% indika

Doba kvetení: 8 až 9 týdnů

Kdy sklízet venku: kolem 15. října

Obsah THC: 18 až 20 %

 

Auto Night Queen

Genetika: Night Queen X AutoMazar

Doba růstu: 70 dnů od vyklíčení semen

Vnitřní výnos: až 500 gramů na metr čtvereční

Venkovní výnos: až 150 gramů na jednu rostlinu

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Doba květu

,

Pěstování

Výška

,

Nároky

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí

Ocenění