Semena marihuany freddys

Freddy’s Best

Freddy je legendární pěstitel, kterému se za více než 20 let práce pro SeedBanku Dutch Passion podařilo vytvořit hned několik legendárních konopných odrůd, jako například Blueberry, Mazar, Passion #1, Orange Bud, Strawberry Cough a řadu dalších. Ted když odchází do zaslouženého důchodu, rozhodli se jeho spolupracovníci z DP pojmenovat jeho poslední výtvor „Freddy’s Best“ (nebo-li „To nejlepší od Freddyho“), aby vzdali hold jeho úžasné celoživotní práci.

Freddy je uznávaný znalec, který za svou kariéru vytvořil několik nových standardů pro účinek, vzhled, chuť a výnos svých výtvorů a nebyl by to on, kdyby ve svém závěrečném projektu tyto své standardy opět neposunul o úroveň výš.

Freddy’s Best je takřka čistá sativa, která se snadno pěstuje a dává vždy bohatou sklizeň velkých, zakulacených palic, jež jsou mimořádně husté a plné pryskyřice. Tato parádní sativa má navíc jedinečné aroma s nádechem kakaa a lahodně sladkou kořeněnou chuť, kterou si zaručeně zamilujete.

I efekt má Freddy’s Best velmi intenzivní a také dlouhotrvající. Je to prostě jedinečná marihuana, která ohromí začínající kuřáky a umí potěšit i skutečné znalce. Díky mohutným výnosům je navíc přitažlivá i pro komerční pěstitele.

Freddy’s Best je vskutku úžasné konopí od pozoruhodného člověka…

nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 1215  851 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 2130  1491 
spinner

Popis

Freddy’s Best

Genetika: Chocolope X Dutch Haze X bezejmenná sativa (indika 5% / sativa 95%)

Doba kvetení: 8 až 10 týdnů

Čas sklizně venku: polovina listopadu

Výnos: vysoký

Obsah THC: 15 až 20 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Ocenění