Twilight

Twilight je osvědčená venkovní odrůda marihuany od SeedBanky Dutch Passion, která se vyznačuje zejména nádherným zabarvením, příjemně relaxačním efektem a spolehlivým růstem.

Tato výjimečně krásná konopná rostlina patří mezi stoprocentní indiky s obrovskými palicemi, jež mohou být až 50 cm dlouhé. Nejčastěji se pěstuje venku a sklízí se již koncem září, nebo v prvním říjnovém týdnu po 7 až 8 týdnech kvetení. Rostliny dosahují výšky 100 až 150 cm a umí vyprodukovat velice dobré výnosy.

Twilight je zemitě chutnající marihuana se silně nakyslou afghánskou příchutí, která obsahuje přibližně 15 % THC. Efekt má silný, povznášející a dlouhotrvající. Mnoho pěstitelů této odrůdy jsou také uživatelé lékařské marihuany, kteří Twilight využívají v boji proti chronickým bolestem a artritidě. Rekreační uživatelé zase doporučují kouřit Twilight jedině večer.

Twilight je spolehlivý outdoorový strain, který je mezi uživateli léčivé i rekreační marihuany oblíbený již řadu let. Je to skutečně zvláštní a zároveň skvostná rostlina, která určitě stojí za vyzkoušení.

nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 790  553 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 1365  956 
spinner

Popis

Twilight

Genetika: 100% indika

Doba květu: 45 až 55 dní

Kdy sklízet venku: koncem září / začátkem října

Výška: 100 až 150 cm

Výnos: vysoký

Obsah THC: 15 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí