Blue Hash

Konopná semínka Blue Hash od Dinafemu jsou prostě skvělá, protože tento kříženeček odrůd Blueberry a California Hash si bere od svých rodičů jen to nejlepší!

Krátce po uvedení konopné odrůdy Blue Hash na konopný trh se mnoho kuřáků i pěstitelů doslova zamilovalo do chuti i barvy této nevšední konopné genetiky. Blue Hash má však i parádní výnos, a i když neobsahuje závratně vysoký obsah THC jako některé moderní odrůdy, síla jejího efektu je přímo brutální.

Blue Hash obsahuje až 16 % THC a vyvolává velmi silný dlouhotrvající efekt s převážně relaxačním účinkem. Fyzicky uklidňující pocit převezme kontrolu nad vašimi smysly, celkově vám zlepší náladu a nechá vás zapomenout na všechny starosti a stresy reálného světa.

Tato šikovná rostlinka je také velmi vhodná pro terapeutických použití. Umí například zmírnit anorexii, uvolnit svalové napětí, zahnat bolest nebo utišit neklidný žaludek.

Blue Hash je velmi nenáročná marihuana, která se snadno pěstuje, rychle kvete a má dobrou odolnost vůči plísním i škůdcům. Pořiďte si tento neuvěřitelný konopný klenot a určitě nebudete litovat…

nabídka DinafemFeminizované3 kusy 754 
nabídka DinafemFeminizované5 kusů 1199 
nabídka DinafemFeminizované10 kusů 2358 

Popis

Blue Hash

Genetika: California Hash Plant X Blueberry (60% indika / 40% sativa)

Doba kvetení: 50 až 55 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Vnitřní výnos: až 475 gramů na metr čtvereční

Venkovní výnos: až 1100 gramů na rostlinu

Obsah THC: 12 – 16 %

 

Seed banka

Doba květu

Genetika

Typ semínek

Balení semen

, ,

Pěstování

Výška

Nároky

Výnos

,

THC

CBD