Fruit Automatic

Fruit Automatic je klasická samonakvétací odrůda od Dinafemu, která se vyznačuje krátkou dobou růstu, výtečnou chutí a krásně kompaktními palicemi.

Tento nádherný indika-dominantní hybrid vznikl křížením slavného Lowrydera #1, Dinafemu #1 a Grapefruitu. Výsledkem je chutná a na automat i celkem výnosná rostlina, která obsahuje 8 až 12 % THC, takže se hodí i pro začínající kuřáky. Fruit Automatic má také dobrou odolnost vůči chladu, což z ní dělá téměř dokonalou rostlinu pro pěstování venku, protože díky tomu můžete stihnout hned několik sklizní v jedné sezóně.

Fruit Automatic je kompaktní rostlina s nízkým vzrůstem, která produkuje masivní a krásně pryskyřičnaté palice. Také se snadno pěstuje a v době květu produkuje nesmírně omamnou a příjemnou vůni, které se většina pěstitelů nemůže nabažit. Skutečnost, že se snadno pěstuje, z ní dělá atraktivní model pro začínající i zkušené pěstitele.

Je to výborné konopí pro rekreační i léčebné využití. Pro příležitostné kuřáky představuje silný zážitek s hluboce relaxačním efektem, a pro pacienty slouží jako účinný lék proti chronickým bolestem, svalovému napětí, stresu, nespavosti a bolestem hlavy.

nabídka Samokvetoucí3 kusy 499 
nabídka Samokvetoucí5 kusů 829 
nabídka Samokvetoucí10 kusů 1569 

Popis

Fruit Automatic

Genetika: Lowryder #1 X Dinafem #1 X Grapefruit (70% indika / 30% sativa)

Doba růstu: 60 až 65 dní od vyklíčení semen

Výnos v interiéru: 40 až 80 gramů na jednu rostlinu

Venkovní výnos: 70 až 160 gramů na jednu rostlinu

Výška: 30 až 90 cm

Obsah THC: 8 až 12 %

 

Seed banka

Genetika

Doba květu

Typ semínek

Balení semen

, ,

Pěstování

,

Výška

Nároky

THC

Výnos

,

CBD