GrapeGum

GrapeGum od SeedBanky Ripper Seeds je sladká a vysoce aromatická konopná rostlina, která produkuje vysoké výnosy a má velmi příjemný efekt.

Tento lehce Sativa-dominantní konopný hybrid se snadno pěstuje a má vysoký poměr poměr květů na list, takže takřka nepotřebuje zastřihovat. Dorůstá výšky kolem 1,5 metru a je hezky štíhlý, takže v interiéru můžete umístit až 9 rostlin na metr čtvereční. Má docela tlustý centrální stonek, který bude pokrytý palicemi odzdola až nahoru. Palice budou připraveny ke sklizni přibližně po 70 dnech kvetení, přičemž pomocí systému SCROG se dá získat výnos až 500 gramů na metr čtvereční.

Venku bude váš GrapeGum potřebovat veškeré sluneční světlo, které může dostat. Má rád teplé podnebí a substrát bohatý na živiny. V ideálních podmínkách pak bude připraven ke sklizni již začátkem října a vyprodukuje vám enormní výnos (až 1 kilogram na rostlinu).

GrapeGum má sladkou karamelovou příchuť, intenzivní vůni a komplexní efekt, který má energizující, euforický a také lehce relaxační účinky. Je to též ideální konopí pro léčbu deprese a nechutenství.

nabídka RipperFeminizované1 ks 150 
nabídka RipperFeminizované3 kusy 425 
nabídka RipperFeminizované5 kusů 685 

Popis

GrapeGum

Genetika: Grapefruit x White Widow (Sativa-dominantní)

Doba květu: 60 až 70 dnů

Kdy sklízet venku: začátkem října

Výnos v interiéru: až 500 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 1000 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: vysoký

Efekt: euforický, energizující, relaxační.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

,

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Léčivé konopí