Ripper Haze

Ripper Haze je velice silné konopí, na které pěstitelé ze SeedBanky Ripper Seeds náhodou narazili na jedné z jejich výprav do Holandska v roce 2012. Tato odrůda se takřka ihned stala obrovským hitem a již více než deset let patří mezi nežádanější konopí ve všech holandských coffeeshopech pro své nezaměnitelné aroma a lahodnou citrusovou příchuť. Tato konopná holka má navíc super silný efekt, který dokáže dokonale odrovnat i ty nejzkušenější uživatele. Ripper Haze se prodává po celém světě pod různými jmény, z nichž je pravděpodobně nejznámější název Amnesia Haze.

Ripper Haze je převážně sativa-dominantní rostlina, která v interiéru kvete přibližně 65 dní. Nejčastěji se pěstuje v interiéru, kde umí vyprodukovat spoustu nádherně pryskyřičnatých palic, ale pokud máte na vaši zahrádce dobře prosluněné místečko, nebo dokonce skleník, můžete si ji zasadit i venku. Počítejte ale s tím, že kvete o něco déle, takže si na její výnos budete muset počkat přibližně do poloviny října.

Je to silná a dobře pěstitelná rostlina s intenzivní vůní, skvělou chutí a super silným a dlouhotrvajícím efektem, díky kterému získala přezdívku Rozparovač…

nabídka RipperFeminizované1 kus 220 
spinner
nabídka RipperFeminizované3 kusy 634 
spinner
nabídka RipperFeminizované5 kusů 999 
spinner

Popis

Ripper Haze

Genetika: Amnesia Haze (20% indika / 80% sativa)

Doba květu: 60 až 65 dní

Kdy sklízet venku: v polovině října

Obsah THC: vysoký

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi