Konopná semena s vysokým výnosem Sensi #140

Sensi #140

Sensi #140 je nová odrůda konopí z „research“ edice Seedbanky Sensi Seeds.

Tato výjimečná indica-dominantní rostlina vznikla křížením konopných odrůd Chocolope a Hindu Kush.

Chocolope je poctivá odrůda z 80. let, která získala mnoho ocenění v konopných soutěžích a vyznačuje se parádní čokoládovou chutí, zatímco Hindu Kush je klasika, která je proslulá svou stabilitou a robustností.

Sensi #140 má lahodnou a sladce smetanovou chuť se zemitými podtóny a navozuje velmi uklidňující efekt s příjemně euforickým účinkem.

Sensi #140 je sice indica-dominantní hybrid, ale přesto má několik vlastností, které jsou charakteristické spíše pro sativy.

Například má silnou vegetativní tendenci i během fáze kvetení, a proto vyžaduje k plnému dozrání mnohem delší dobu než standardní indiky.

Proto se také doporučuje pěstovat v interiéru pomocí metody LST nebo SCROG a vzhledem k její pozdní sklizni se v našem klimatu nedoporučuje pěstovat venku (pokud nevlastníte skleník).

Semínka konopí odrůdy Sensi #140 sice kvetou dlouho, ale za vaši trpělivost se dokáží také řádně odměnit. Vyrostou z nich nádherné rostliny s přímo obřími palicemi a vysokým obsahem pryskyřice, které produkují velmi vysoké výnosy.

nabídka Sensi SeedsFeminizované3 kusy 553 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované5 kusů 863 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované10 kusů 1538 
spinner

Popis

Genetika: Chocolope x Hindu Kush

Speciální edice „Sensi Seeds Research Project“

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi