Super Levná semínka konopí Sensi #741

Sensi #741

Většina skalních fanoušků SeedBanky Sensi Seeds tvrdí, že nejvíce obdivují talent pěstitelů, kteří dokáží úspěšně spojit i velmi rozdílné konopné odrůdy pocházející z různých koutů světa. Parádně se jim to podařilo u Jacka Herera, také u Northern Lights #5 x Haze a nyní se jim to podařilo opět u nového modelu pojmenovaného Sensi #741.

Sensi #741 je skvěle vyvážený konopný hybrid, který vznikl v rámci speciální edice „Sensi Seeds Research Project“, zkřížením legendárních odrůd Sour Diesel a Afghani.

Díky svým úžasným rodičům navozuje silně psychedelický efekt s euforickým účinkem zděděným po Sour Dieselu, který doprovází příjemně relaxační a povznášející pocity díky afghánské genetické linii.

Sensi #741 také zdědil parádní pikantní chuť s podtóny citrusů a santalového dřeva, v níž každý konopný gurmán okamžitě rozpozná Sour Diesela.

Tato parádní rostlina se navíc snadno pěstuje, má energický vývoj a daří se ji dobře jak v půdě, tak i hydroponických systémech. Proto je také vhodná jak pro začínající, tak i pro ty nejzkušenější pěstitele.

Semínka konopí odrůdy Sensi #741 můžete pěstovat venku i uvnitř a kvetou přibližně 9 týdnů.

Pokud si je zasadíte v interiéru, vynesou vám 450 až 550 gramů parádního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a pokud je budete pěstovat venku, můžete se těšit na skvělý výtěžek 750 až 900 gramů na jednu rostlinu.

nabídka Sensi SeedsFeminizované3 kusy 479 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované5 kusů 766 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované10 kusů 1343 
spinner

Popis

Genetika: Sour Diesel x Afghani

Speciální edice „Sensi Seeds Research Project“

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi