Premiová semínka konopí Sensi Seeds Jack Herer

Sensi Seeds Jack Herer

Jack Herer od Sensi Seeds je asi ta nejkrásnější ganja, se kterou se kdy setkáte. Tato regulérní a nefeminizovaná odrůda patří mezi nejvzácnější druhy konopných rostlin v historii.

Získala celkem 9 významných ocenění v konopných soutěžích a holandské lékárny ji vydávají na předpis jako uznávanou léčivou rostlinu.

Jack Herer je opravdu překrásná rostlina. Na jejím vrcholu jsou palice tak hustě pokryté jasnými trichomy, že si budete myslet, že jde o jiskřivé kapky rosy. Tento krystalový povlak není pouze na květech, ale i na listech, a dokonce i na samotném stonku.

vysoký obsah THC a navozuje silný cerebrální efekt. Kuřáci by se měli připravit na pocit, že se jim země zachvěje pod nohama, zatímco hlava odpluje až do oblak. Je to velmi příjemný pocit, který budete chtít zažívat znovu a znovu.

Semínka konopí Jacka Herera mají velmi dobrý výtěžek na metr čtvereční i na jednu rostlinu, zejména pokud se o ně bude starat zkušený pěstitel. Přesto je poměrně vzácné, aby se jejich výplody komerčně prodávaly. Většina pěstitelů, kteří sledují, jak se jejich šťavnaté a velké palice postupně zvětšují a dozrávají, totiž po sklizni váhají takový poklad prodat. Nejlepší Jack Herer se často předává jen v těsném kruhu vybraných přátel a je typickým příkladem toho, že ne vše jde koupit za peníze….

nabídka Sensi SeedsRegulérní10 kusů 4389 
spinner

Popis

 Jack Herer získal celkem 9 ocenění v konopných soutěžích!!

 

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Ocenění