Semínka konopí pro experty Northern Lights #5 x Haze

Sensi Seeds Northern Lights #5 x Haze

Northern Lights #5 x Haze je takřka dokonalá sativa a dominantní konopná odrůda, která vznikla křížením  Norhern Lightu #5 s Haze. Tato rostlina je všeobecně považována za opravdový vrchol v chovu konopí, a přestože je na trhu již mnoho let, mnoho konopných expertů ji stále považuje za nepřekonanou.

vysoký obsah THC a velmi psychedelický efekt, který své uživatele přímo nabije energií. Její vysokou kvalitu potvrzují také dvě významná ocenění v konopné soutěži High Times Cannabis Cup, kde v roce 1990 a 1993 získala první místo.

Semínka konopí Northern Lights #5 x Haze vytváří obrovské, silné a bohaté rostliny, které jdou opravdu velmi snadno klonovat. O mateřských rostlinách Northern Lightu #5 x Haze se říká, že dokáží produkovat nádherné a silné řízky po dobu deseti let nebo i déle bez jakékoliv ztráty kvality.

Northern Lights #5 x Haze kvete 65-75 dnů, a proto se v našich klimatických podmínkách dá efektivně pěstovat pouze indoor. Při jejím pěstění očekávejte značný nárůst výšky. V interiéru se používá buď krátká, nebo žádná vegetační doba, což do značné míry kompenzuje její dlouhý čas kvetení. Zakořeněné sazenice či klony mohou začít kvést takřka okamžitě, a přesto mohou v době sklizně přesáhnout jeden metr výšky.

 

nabídka Sensi SeedsFeminizované3 kusy 1744 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované5 kusů 2799 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované10 kusů 5246 
spinner
nabídka Sensi SeedsRegulérní10 kusů 3999 
spinner

Popis

Northern Lights #5 x Haze od SeedBanky Sensi Seeds získal hned dvě významná ocenění za první místo v konopné soutěži  High Times Cannabis Cup v roce 1990 a 1993.

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Ocenění