Semena výjimečného konopí, které zvyšuje Sex-Appeal SexBud

SexBud

SexBud od Female Seeds je vlastně značně vylepšená genetika odrůdy C99. Jde o vysoce povzbuzující sativu s až extrémně silnou ovocnou vůní, která si své jméno vysloužila tím, že dokáže vyvolat velmi smyslný efekt, který zlepšuje sexuální zážitky u můžů i žen.

A do jaké míry? No, to už si budete muset zjistit sami 🙂

Můžeme vám však s jistotou říci, že SexBud vyvolává vysoce aktivní, kreativní a společenský efekt. Když se tyto tři aspekty spojí, budete pociťovat radost ze všeho, co se rozhodnete udělat. Ať už to bude večeře s přáteli, procházka přírodou nebo se rozhodnete strávit nějaký čas s vašim vyvoleným protějškem.

Když vám na zahrádce, v konopném stanu či pěstební místnosti poroste SexBud, bude se vyvíjet jako typická sativa a vyprodukuje vám nádherné palice s jemnou a intenzivní chutí tropického ovoce.

Hodí se tedy pro vnitřní i venkovní pěstění, produkuje vysoké výnosy (450 až 600 gramů na jednu rostlinu) a kvete zhruba 8 týdnů. Jen si musíte dát pozor na to, aby nebyla vystavena příliš nízkým teplotám.

Pokud tedy hledáte kvalitní společenský model, SexBud bude mít všechny vlastnosti, které vás mohou potěšit. Dokáže zvýšit vaši kreativitu rychleji, než vy stihnete mrknout.

nabídka Female SeedsFeminizované4 kusy 611 
spinner
nabídka Female SeedsFeminizované10 kusů 1380 
spinner